Kule Evo, Ankara Eskişehir Yolu’nda kapılarını açtı

BESA Grup, Mutlu Grup ve Tokur Ağaç ortaklığı ile Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Kule Evo’da anahtar teslimleri başladı. 

Ankara, Eskişehir Yolu’nun ilk home-ofis projesi Kule Evo’da yaşam başladı. BESA Grup’un arsasında ve Mutlu Grup ile Tokur Ağaç’ın yatırımıyla yükselen Kule Evo’daki konut ofis ve dükkanlar sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

basliksiz-2
BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Kule Evo’nun konut, ofis ve mağaza konseptiyle inşaatına başlandığı günden bu yana büyük ilgi gördüğünün belirterek Esmişehir Yolu’ndaki ilk home-ofis projesini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kule Evo’nun, Eskişehir Yolu’nun uzun zamandır ihtiyaç duyduğu hizmetleri karşılayacağını anlatan Bezci, konut, ofis ve mağaza olarak hizmete giren Kule Evo’nun yüzde 50’den fazlasının sahiplerine teslim edildiğini açıkladı. Projede oturumların da başladığını anlatan Bezci, “Şu anda Kule Evo’da ışıkların yandığını görebilirsiniz” dedi.

Yol üstü alışveriş durağı

Kule Evo’nun bölgenin adres projesi olduğunu vurgulayan Efe Bezci, projede fitness centerdan, yüzme havuzu ve saunaya; toplantı salonundan, daire temizliğine; lobby ve resepsiyondan, terziye kadar çok farklı hizmetlerin verilmeye başlandığını kaydetti. 39 asma katlı dükkanın da bulunduğu Kule Evo’nun yol üstü alışveriş durağı olarak da ziyaretçilerin beğenisini kazandığını anlatan Bezci,”Şimdiden oldukça canlanan, artık yaşamın da başladığı Kule Evo’da yerini almak isteyenleri satış ofisimize bekliyoruz” diye konuştu.

İletişim bilgileri

312 217 1 555
www.kuleevo.com
Konutkent Mahallesi, 3028. Sokak, No:16/A-B, Çayyolu / Ankara

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler