Küçükyalı Akpınar Sitesi’nde 1.2 milyon TL’ye 3+2!

Mono Mimarlık İnşaat’ın Küçükyalı’da geliştirdiği Akpınar Sitesi’nde 240 metrekarelik daireler bir milyon iki yüz bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

1991 yılından bu yana inşaat ve gayrimenkul sektöründe konut, otel, AVM, fabrika ve okul gibi farklı yapı türlerinde uzmanlaşan Mono Mimarlık, Küçükyalı’da inşa ettiği Akpınar Sitesi’nde satışlara devam ediyor. Projede yer alan 240 metrekarelik 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daire tipleri bir milyon iki yüz bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 85’i satıldı

Akpınar Sitesi 7 bin metrekarelik arsa üzerinde yer alıyor. 2 blokta yer alan 52 dairelik site özellikli yapısı ve deniz manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Küçükyalı İnceyol Sokak'ta E5 ile minibüs yolu arasında yer alan merkezi konumuyla dikkat çeken proje, 11 milyon TL’lik yatırımla kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor.

Teslimi 2 ay önce yapıldı

2+1 ve 3+1 daire tiplerinin tümünün satışının tamamlandığı projede deniz manzaralı 240 metrekarelik 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daire tipleri bir milyon iki yüz bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Çeyrek yüzyılda 110 milyon TL’lik yatırım yaptı

Bağdat Caddesi ve çevresinde kentsel dönüşüm projeleri geliştiren Mono Mimarlık İnşaat, Bağdat Caddesi ve civarında bugüne kadar 110 milyon TL’lik bir yatırımla 53 bin 304 metrekarelik bir alanı dönüştürdü. İnşaat Mühendisi Ö. Hulusi Zeren ve Mimar M. Şahin Özcan tarafından kurulan firma Bağdat Caddesi’nde 9 projeye imza attı.

2 yeni proje

Kentsel dönüşüm çalışmalarında Bağdat Caddesi’nin önemli bir pay aldığını da söyleyen Ö. Hulusi Zeren, bölgedeki projelerin nitelikli olduğunu kaydederek, “Göztepe, Çiftehavuzlar, Caddebostan, Suadiye, Dalyan ve Fenerbahçe’de 95 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz 9 kentsel dönüşüm projesiyle toplam 41 bin 314 metrekarelik bir alanın dönüşümüne imza attık. 1+1, 2+1, 3+1,4+1 dubleks ve flat daireler olarak en son teknolojiyle en kaliteli malzemeler kullanarak inşa ettiğimiz tüm projelerimiz, üst düzey bir standart sunuyor. " diye konuştu.

Zeren, bölgede son olarak inşaatına başladıkları Suadiye ve Fenerbahçe’deki projelerde satışların sürdüğünü kaydetti.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler