Koru Narlıdere Evleri’nin tanıtımı yapıldı

Yapı ST Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin hayata geçirdiği yeni konut projesi Koru Narlıdere çok sayıda davetlinin katıldığı kokteylle tanıtıldı.

Sercan Şahin ve Sait Tiğin Özmeydan’ın birlikte kurduğu ST Yapı’nın ilk markalı projesi olan körfez manzaralı Koru Narlıdere Evleri 1+1 ve 2+1, 1+1 bahçeli ve 1+1 loft dairelerden oluşuyor. Projede 142 konutun olduğunu vurgulayan ST Yönetim Kurulu Başkanı Sait Tiğin Özmeydan, " Koru Narlıdere Evleri hem yaşamak hem de yatırım yapmak isteyenler için eşsiz bir fırsat. Rezidans hizmetleri ve idari yönetimim profesyonel şirket yürütecek. Sakinlerimiz sadece ev sahibi değil aynı zamanda mükemmel bir hizmetin de sahibi olunacak ve yüksek aidat yerine kullandığı hizmetin ücretini ödeyecek" dedi.

Projenin detayları

İzmir Narlıdere’de yer alan projenin arsası 4 bin 248 metrekare. İzmir’in yapısına uygun olarak dışarıda yaşama ağırlık verilen projede geniş teras kullanımı öne çıkıyor. Projede yüzme havuzu, fi̇tness center, si̇nema odası, oyun salonları başta olamak üzere zengin sosyal ve sportif donatı alanları bulunuyor.

Yapı ST firma kendine faaliyet alanları olarak

Taahhüt, gayrimenkul geliştirme, çimento ve hidroelektrik santrali çelik ekipmanlarının imalatlarını hedefleyen Yapı ST kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişimi ve istikrarlı büyümeyi hedefliyor.

İletişim Bilgileri

Uğur Mumcu Caddesi No 13 Narlıdere-İzmir

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler