Körfez GYO, Körfez Tatil Beldesi’nde ön satışlara başladı

Körfez GYO’nun, Güre’de inşaatına devam ettiği Körfez Tatil Beldesi projesindeki devremülklerin ön satışına başlandı.

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Körfez GYO), Balıkesir’in Edremit İlçesi, Güre Köyü Ilıca Alanı Mevkiinde bulunan Körfez Tatil Beldesi projesindeki devremülklerin ön satışına başladığını duyurdu.

Fiyatların olduğu haber burada

Devremülk dönüşüm projesi

Körfez Tatim Beldesi’ni 2013’te portföyüne katarak projeyi yıkıp yerine yeni bir tatil tesisi kurma kararı alan Körfez GYO, tesislerin yıkım işlerini 2014 yılında gerçekleştirmiş, yeni projenin inşaat ruhsatını ise Eylül 2015’te almıştı.

29 bin 934 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Körfez Tatil Beldesi’nde 305 bağımsız bölümde 3 bin 539 adet devremülk, 1 otel, 2 havuz, 1 hamam, 1 market, 4 işyeri yer alacak. Tesisteki mevcut hak sahiplerine daha önce sahip oldukları devrelerin muadilleri verilecek. Geri kalan devremülklerin ise satılması ve kiralanması planlanıyor.

Yılın 12 ayı hizmet verecek

Yılın 12 ayı hizmet vermesi planlanan tesisteki devremülk olarak kullanılacak normal dairelerin alanları 51 metrekare olarak planlandı.  Ayrıca villa tipi dairelerin de yer alacağı projede 2+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks ev seçenekleri sunuluyor.

İletişim bilgileri

212 217 29 29

www.korfeztatil.com.tr

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 4

  • Serdar elmas
    Fiat detayları ve ödeme koşulları nedir
    • Serdar Bey merhabalar http://www.korfeztatil.com.tr/index.html adresinden bir ön talep formu doldurduğunuz takdirde arkadaşlar sizi arayıp detaylı bilgi verecekler.
  • Bülent Özengin
    Fiatları hakkında bilgi almak istiyorum.yıkılmadan önce orada kaldım.
    • Bülent Bey merhabalar Size yolladığım linkte tüm bilgiler mevcut. http://www.emlaknews.com.tr/haberler/korfez-termal-devremulkte-fiyatlar-10-bin-500-liradan-basliyor-283244/

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler