Koçtaş ’la yaşayan bahçe ve balkonlara en güzel fikirler

Tüm bahçe ve balkonlar için ilham veren öneriler ve güzel fikirler Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinde yer alıyor.

Koçtaş, yaşadığı alanlara keyif katmak isteyenlerle buluşturduğu binlerce çeşit bahçe, balkon ve botanik ürünüyle pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.  Bahçe ve balkon sezonunu en güzel şekilde karşılamak isteyenler için, Koçtaş’ın binlerce ürünü avantajlı fiyatlarla ve güzel fikirlerle sunduğu Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisi çıktı.

Bahçe, balkon ve botanik olmak üzere 3 kategoriye ayrılan Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinde estetik ve stilin yanı sıra kullanım kolaylığı ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünler, mobilya trendleri ve çözüm önerileri yer alıyor.

Büyük ya da küçük her tip balkon için ihtiyaç duyulan tüm ayrıntıların düşünüldüğü dergide; kışlık ve yazlık evlerin bahçeleri için mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan sulama sistemlerine, şemsiyeden barbeküye, dekoratif çitlerden tohumlara kadar her alan için yüzlerce ürün seçeneği bulunuyor.

Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018

Dergide dikkat çeken ürün ve çözümler arasında şık ve rahat olmasının yanı sıra depolama ihtiyacını da çözen Gabbs oturma seti; taş, metal ve ahşap elementlerle kendi oturma grubunu kişisel zevke göre tasarlamak isteyenler için Gabion oturma seti; balkon ya da bahçede yakılacak mumları rüzgardan korumak ve dekorasyon stilini pekiştirmek için yepyeni fenerler yer alıyor. Dergi, aynı zamanda çocuklar için de yepyeni neşeli çocuk bahçe ürünleriyle çocukların keyfine keyif katıyor.

Koçtaş'ta uygun fiyatlara hayallerinize ulaşın

Genel Müdür Alp Önder Özpamukçu, dergiyle sadece evlerin içi için değil, dışı için de çözümler sunmayı, fikir ve ilham vermeyi arzu ettiklerini belirterek “Türkiye genelinde yaptığımız araştırmalarla gördük ki, kültürel özelliklerimizin bir getirisi olarak evde misafir ağırlamak, bahçede mangal yapmak, balkonda vakit geçirmek gibi bizim için önemli unsurlar evlerimizi de daha canlı, yaşayan mekânlara dönüştürüyor.

Marka olarak uygun fiyatlarla müşterilerimizin hayallerine ulaşabilmesi için birçok seçenek sunuyoruz. Sadece yeni ürünlerle değil, evlerindeki mevcut eşyaları kullanarak yapılabilecek uygun kombin önerileri de sunarak düşük bütçelerle istedikleri yaşam alanlarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla, müşterilerimize, ürün seçiminden nakliye ve montaj gibi hizmetlere kadar destek oluyor; onların alışveriş deneyimlerini en kolay, hızlı ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, insanlar evlerinde ne kadar mutlu olursa yaşam standartları da aynı oranda yüksek oluyor” dedi.

Koçtaş’la yaşayan balkonlar

Havaların ısınmasıyla birlikte hem şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmak için evin balkonunda kendine ait bir köşe yaratmak hem de küçük dokunuşlarla dekorasyon stilini burada da devam ettirmek isteyenler de tüm detaylara dergiden ulaşabiliyor. Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinde balkonun boyutlarına uygun pratik mobilya, aksesuar ve çözüm önerileri sunuyor.

Bahçe keyfi Koçtaş’la çıkar

Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisi, ilham veren fikirlerle baharın ve yazın tadını bahçelerinde doyasıya yaşamak isteyenlerin hem bahçelerini güzelleştiriyor hem de keyifli yaşam alanları yaratmalarına yardımcı oluyor. Marka, bahçelerindeki dekorasyonu aydınlatma öğeleriyle zenginleştirmek isteyenler için dekorasyonla bütünleşen aplik, set üstü, direk ve dekoratif aydınlatmaların güneş enerjili, elektrikli ve LED’li seçenekleri gibi ışıklandırma çözümleri sunuyor.

El örmeli rattan, ahşap veya beyaz mobilyalardan şezlong ve yaşı olmayan eğlence kaynağı salıncaklara, gazlı ve kömürlü mangallardan depolama ürünlerine kadar bahçenin tüm vazgeçilmezlerine Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinden ulaşılabiliyor.

Bahçeler Koçtaş’la renkleniyor

Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe/Balkon 2018 dergisinde çiçek ekmek veya sebze yetiştirmek için çok büyük bir bahçeye ihtiyaç duymadan, adım adım bahçe düzenlemenin 10 adımda püf noktaları ve gerekli tüm malzemeler yer alıyor. Bahçe budama aletlerinden eldivenlere, zaman ayarlı sulama ürünlerinden hortumlara, elektrikli, benzinli ya da mekanik çim biçme makinelerine kadar botanik bahçe için gerekli olan tüm ürünler Koçtaş’tan temin edilebiliyor.

Bahçeleri daha da keyifli ve estetik hale getirmek için ahşap çit, yaprak çit ve dış mekân bordürleri, uyumlu renk ve plastik, seramik, ahşap ya da hasır malzemeden seçilecek saksılar ile bahçe dekorasyonu tamamlanabiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler