Kiptaş Silivri 3. Etap kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bin 508 konuttan oluşan Kiptaş Silivri 3. Etap projesinde başvurular sona erdi. Projede hak sahipleri 28 Nisan Cumartesi çekilecek kura soncunda belli olacak.

Bir süredir merakla beklenen Kiptaş Silivri 3. Etap başvuruları 28 Mart 2018’de başlamıştı. Başvurular 18 Nisan Çarşamba günü sona erdi. Orta gelirli vatandaş için üretilen Kiptaş Silivri projesi 173 bin 606 metrekarelik dev bir alana kuruluyor. Projenin üçüncü etabında daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak planlandı. Kiptaş Silivri 3. Etap‘ta 1508 adet konut ve ticari mağazalar bulunacak.

Kiptaş Silivri 3. Etap, İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde inşa edilen bir proje. Bu projede 92 metrekarelik 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 195 bin liradan başlıyor. 112 metrekarelik 3 oda 1 salon dairelerin fiyatlarıysa 215 bin liradan başlıyor. Ödeme planına göre yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar banka kredili taksit imkanı sağlanıyor. Ayrıca 36 ay vade farksız ödeme seçeneği de mevcut.

Teslimler 24 ay sonra yapılacak

Kiptaş Silivri 3. Etap kura sonuçları 28 Nisan Cumartesi günü belli olacak. Projeye bin 508 adet olan konut sayısından fazla talep gelmesi halinde ev sahibi olma hakkına sahip olacak vatandaş kurayla belirlenecek. Kiptaş Silivri 3.Etap teslimleri ise 24 ay sonra yapılacak.

Projede geniş yeşil alanlar dikkat çekiyor. Projede ayrıca çocuklar için spor sahası ve parklar, peyzaj alanları, cami, okul, ticari alanlar ve sağlık ocağı bulunuyor. Projede dairelerin bir kısmı deniz manzaralı.

Kiptaş Silivri 3. Etap nerede?

Bu proje, Silivri’de ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Projenin yanı başında E5 karayolu bulunuyor. Tem otoyoluna ise 5 dakikada ulaşmak mümkün.

Hurriyetemlak.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler