Keten Papilio’da fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor

Keten Grup, Şişli Bomonti’deki yeni projesi Keten Papilio projesini tanıttı. Projedeki konutlar 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Nişantaşı, Etiler, Cihangir, Salacak, Erenköy ve Suadiye gibi merkezi lokasyonlarda hayata geçirdiği lüks projelerle tanınan Keten Grup, Şişli Bomonti’deki yeni projesi Keten Papilio’nun lansmanını gerçekleştirdi. Daire fiyatlarının 650 bin TL’den başladığı Keten Papilio’da 30 konut ve 7 dükkan yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin bulunduğu proje, 5 katlı 2 blok halinde tasarlandı.

Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, Bomonti’nin Şişli’den ayrılarak yepyeni bir konut bölgesi haline geldiğini belirterek “Bomonti’deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık” dedi.

Keten Bomonti’da yaşam bayladı

Keten Grup’un bölgedeki ilk projesi olan Keten Bomonti’nin 76 daireden oluştuğunu anlatan Ferhat Keten, “Klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız Keten Bomonti’de yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı. Şimdi de Keten Grup olarak “Bomonti kozasından çıkıyor” sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak Keten Papilio projesini hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

İletişim bilgileri

532 111 15 86
www.ketengrup.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler