Kent Residence geliyor!

Kent Residence projesi İstanbul Kağıthane’de inşa ediliyor. Projede fiyatlar henüz açıklanmadı, teslimler Ekim 2018’de!

Kent Residence projesi Semi Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. Projede 50 daire yer alıyor. Daireler iki oda bir salon ve üç oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor. Kent Residence teslim tarihi ise Ekim 2018.

13 katlı 2 bloktan oluşan Kent Rezidans projesinde fitness salonu, seyir terası ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Projede ayrıca kamera sistemi, güvenlik ve resepsiyon hizmeti bulunuyor. İki katlı otoparkın bulunduğu projede ayrıca su depoları ve jeneratör bulunuyor. Projede lobi ve resepsiyon alanı da mevcut. Kent Residence fiyatları ise henüz açıklanmadı.

Kent Residence

Ulaşımı kolay konut projesi

Avrupa Yakası konut projeleri arasında bulunan proje Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına yakınlığı, Sapphire, Kanyon, Metrocity, İstinyepark, Akmerkez, Vialand gibi Alışveriş Merkezlerine kolay ulaşımı ve E-5, TEM otoyolu gibi ana arterlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Kent Residence, E-5 ve TEM Karayolu’na doğrudan bağlantılı, yeni Metro İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunuyor.

Kağıthane Kent Residence projesi üniversitelere yakın konut projeleri arasında yer alıyor. Projenin yakınında Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi bulunuyor.

Projeye yakın alışveriş merkezleri arasında ise Sapphire Çarşı, Astoria AVM, Cevahir AVM, Demirören İstiklal AVM, Akmerkez, Kanyon AVM, Zorlu Center, İstinye Park, Özdilek AVM, Metrocity AVM, Profilo AVM, Biz Cevahir Haliç AVM, Vialand ve Axis AVM bulunuyor.

Kağıthane'de emlak piyasası ne durumda?

Hürriyet Emlak Endeksi'ne göre İstanbul Kağıthane'de konut fiyatları son bir yılda yüzde 6 oranında arttı ve ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 667 TL'ye ulaştı. Kiralık konutlarda ise fiyatlar yüzde 4 oranında arttı ve metrekare bazında ortalama fiyat 16 TL oldu. Kağıthane'de amortisman süresi ise 19 yıl ortalamasında.

Kağıthane'de asıl büyük artış ise ticari gayrimenkul fiyatlarında yaşandı. Ortalama metrekare fiyatı yüzde 29 oranında arttı ve ortalama metrekare fiyatı 6 bin 818 TL'ye ulaştı. Kiralık ticari gayrimenkullerde ise fiyat artışı yüzde 13'ü buldu, ortalama metrekare kira fiyatı 23 TL oldu. Amortisman süresi ise 25 yıl ortalamasında.

Kent Residence İletişim

Adres: Güzeldere Cad. Erbap Sok. No: 4 D: 5 Kağıthane / İstanbul
Telefon: 0452 225 11 11
Web site: http://www.kentresidence.com
E-Mail: info@semiyapi.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler