Kelebek’ten konforlu ve tasarım harikası mutfaklar

Kelebek, mutfaklarda fonksiyonelliği, konforu ve estetiği farklı stillerde yorumlayarak kullanıcısına sunuyor.

Kelebek, her metrekareye uygun, tarz sahibi mutfak modelleri ile mutfak severlerin kalbini fethetmeyi amaçlıyor. Tüm modellerine 5 yıl garanti veren tek Kelebek’in, mutfakları sıcacık yaşam alanlarına dönüştürüyor.

naturavaruna-2

Modern sevenlere Natura&Varuna

Alışılagelmişin dışındaki asarımı ile dikkat çeken Natura&Varuna, sarı, gri ve mavi gibi trend renkleriyle ortama sıcak bir hava katıyor. Sofistike duruşu ve modern çizgileri ile öne çıkan bu model, açık ve kapalı mutfaklara uygun kullanımı, birbirini renk ve doku olarak tamamlayan modülleri ve ocak bölümünü separe etmek için özel tasarlanan saksılık bölümü mutfaklarda bütünlük sağlıyor.

Göğüs hizasındaki ankastre fırını ve fırının iki yanında simetrik bir şekilde yer alan depolama ünitelerinin dizaynıyla vücut ergonomisine iygun bir yaklaşım sunan Natura & Varuna’ya isteğe bağlı olarak yarımada şeklindeki yemek masası adapte edilebiliyor.

pierina

Klasik düşkünlerine Pierina

Beyaz ve krem rengiyle yalın bir duruş sunan Pierina, Kelebek’in klasik modellerinden. Zengin modülleri, renk ve aksesuar seçenekleri ile göz dolduran Pierina, kullanıcı dostu UV lake malzemeden üretiliyor. 40 kg kadar kaldırma kapasitesi bulunan çekmeceleri ile dikkat çeken bu model, alt dolapta yer alan çekmece içi tabaklık aksesuarı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

lucina

Lucina ile mutfaklarda kır havası

Country tarzını mutfaklara taşıyan Lucina ile kır evi şıklığı yakalamak mümkün. Sade yorumuyla dikkat çeken Lucina’nın açık mutfaklara uygun kullanım sağlayan detaylarının yanında farklı renk ve kapak seçenekleri bulunuyor. Doğal ağaç dokusu ile ahşap sıcaklığı sunan Lucina, çağla yeşili, kar beyazı, buğday, kaşmir ve açık gri renk alternatiflerinde çerçeve veya düz kapak seçeneklerine sahip.

Antik bakır rengindeki kulplarıyla da nostaljik bir hava kazanan Lucina kaşıklık, çöp kovası, kavanozluk, yüksekliği ayarlanabilir raflar gibi dolap içi aksesuarları ile iddialı. Dolapların zeminle temas eden noktalarında kullanılan PCV fitil bandı ise zamanla neme ve kullanıma bağlı olarak yaşanabilecek deformasyonların önüne geçiyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler