Kavanium Gölcük 2’de ev alacakların yüzünü güldüren kampanya

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Kavanlar, Kavanium Gölcük-2’de konut alımını kolaylaştırmaya yönelik cazip kampanya başlattı.

Kocaeli’de teslimleri tamamlanan Kavanium Gölcük projesinin ardından Kavanium Gölcük-2 projesine konut alıcıları büyük ilgi gösteriyor.

Kavanlar Yapı, bölgedeki ilk projesi Kavanium Gölcük’e gelen yoğun talebi karşılamak üzere geliştirdiği Kavanium Gölcük-2’de avantajlı kampanya dönemini başlattı. Peşin alımlarda 1+1 daireleri 165 bin TL’den başlatan firma konut alıcılarına yönelik başlattığı kampanyada ayrıca, yarısı peşin yarısı teslimde olmak üzere vade farksız cazip ödeme seçeneği de yer veriyor.

Estetik mimarisi ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanan Kavanium Gölcük-2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor.

Kavan; “Gelen talepler yeni proje geliştirmemizde etken oldu”

Kavanium Gölcük-2 projesine konut alıcılarının yoğun ilgisi olduğunu belirten Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan; “ Gölcük’te inşa ettiğimiz Kavanium Gölcük projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki Kavanium Gölcük projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Bu projemizde de müşterilerimizin kolay ev sahibi olmaları için cazip kampanya dönemini başlattık. Konut alıcıları yüzde 50’si peşin, yüzde 50’sini de teslimde ödeyerek konut sahibi olabiliyor. 0 faizle geliştirdiğimiz kampanyada alıcılara tapularını hemen teslim ediyoruz. Kavanlar Grubu olarak Kavanium markalı bir projemizde daha böyle yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Zengin sosyal donatı alanlarına sahip

20 bin 209 metrekarelik inşaat alanına sahip projede 200 konut ve 16 ticari ünite yer alıyor. 1+1’den 3+1’e kadar değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Kavanium Gölcük-2’de, tamamı geniş ve ferah

kullanım alanları sunacak şekilde tasarlanan daireler 68 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor.

4’er katlı 9 bloktan oluşan Kavanium Gölcük-2; zengin peyzajı, yüzme havuzu, sosyal donatı alanları, kapalı otoparkı ve güvenlikli site konsepti özelliği ile sakinlerine konforlu yaşam alanları sunuyor.

Gölcük’te sağlam temeller üzerinde yükselen Kavanium Gölcük-2, prestijli konumu ve yüksek yatırım potansiyeline sahip özelliğiyle gelecek vadediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler