Karden İnşaat Self İstanbul için ön talep topluyor

Karden İnşaat’ın Esenyurt’ta 203 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği Self İstanbul projesinde ön talep toplama dönemini başlattı.

Karden İnşaat, Esenyurt’ta Sembol İstanbul projesinin ardından yeni bir projeye başlıyor. Aile öncelikli bir proje olarak tasarlanan Self İstanbul’da ön talep toplama dönemi başladı. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde yükselen Self İstanbul’da ön talep toplama dönemine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor.609 daire ve 60 dükkandan oluşan Self İstanbul’da lansmanın ardından satışların metrekaresi 4 bin TL’den başlayacağı belirtildi.

203 milyon TL’lik yatırım

132 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Self İstanbul, 203 milyon TL’lik yatırımla inşa ediliyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkan Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor. Proje kapsamında bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan 60 adet dükkanın yer alacağı çarşı ise yatırımcılara özellikli bir iş ve yaşam alanı sunuyor.

Çocuklu aileler için tasarlandı

1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçeneklerinin yer aldığı Self İstanbul, özellikle çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 27 derslikli özel okulun yanı sıra çocuklar için açık ve kapalı aktivite alanların yer aldığı Self İstanbul projesinde ayrıca yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

Eylül 2019’da teslim edilecek

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli ulaşım ağlarının çevrelendiği bir bölgede yer alan projede teslimlerin ise Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

İletişim bilgileri:

444 61 10
www.selfistanbul.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler