Karaca’dan sevgililer gününe özel 5 öneri

Karaca, Sevgililer Günü’nde çiftlere kullanışlı, mutfaklara prestij katan ve özel hediye seçenekleri sunuyor.

İnsanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olan Karaca, benzersiz tasarımları ile hayalleri hayata geçirmeye devam ediyor. Markanın Rosegold serisinde yer alan ürünler, sevgilisini mutlu etmek isteyenler için pek çok seçenek sunuyor. Karaca Rosegold Pembe Tost Makinesi, sabahları eşsiz bir kahvaltıyla güne mutlu başlamak isteyen çiftler için kullanışlı bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Karaca'nın bir diğer ürünü olan Rosegold Çubuk Blender, paslanmaz çelik tırtıklı bıçaklarının yanı sıra ergonomik ve şık gövde tasarımıyla da Sevgililer Günü’nün en çok tercih edilen hediyeleri arasında yer alıyor.

Tatlıların habercisi olan Karaca Rosegold El Mikseri ise çiftleri birbirine bağlıyor. Bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız tam size göre bir hediye olan Karaca Rosegold Mutfak Robotu, kolay temizleme özelliği ve çizilmeyi önleyici yüzük aparatı ile en kullanışlı hediye alternatiflerinin başında geliyor.

14 Şubat’ta hediye edebileceğiniz, Rosegold serisinin bir diğer üyesi Xxl Doğrayıcı, tek tuşla kullanım özelliği, buz kırma fonksiyonu ve sahip olduğu güvenlik sistemi ile sevgilinizin gönlünü fethediyor.

Karaca Rosegold Çubuk Blender – 129 TL
Karaca Rosegold El Mikseri – 129 TL
Karaca Rosegold Mutfak Robotu – 269 TL
Karaca Rosegold Xxl Doğrayıcı – 149 TL
Karaca Rosegold Pembe Tost Makinesi – 169 TL

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler