Karaca, Ambiente Frankfurt Uluslararası Züccaciye Fuarı’nda

Karaca, ev gereçleri endüstrisinin uluslararası ölçekte tek platform olan Ambiente Fuarı’nda Karaca, toplam 140.000 ticari ziyaretçiyi karşılamaya hazırlanıyor.

Karaca, Türkiye başta olmak üzere sektörün önde giden birçok ülkesini tek bir platformda buluşturan ve 9-13 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Ambiente 2018 Frankfurt Uluslararası Züccaciye ve Ev Aksesuarları Fuarı’nda, birbirinden şık ve üstün tasarımlı ürünlerini katılımcılarla buluşturuyor.

Ambiente 2018 Frankfurt Fuarı; metal mutfak eşyaları, plastik ev ve mutfak eşyaları ile küçük ev aletleri kategorilerinde katma değeri yüksek ürünlerin geliştirilmesi ve tasarım süreçlerinin yaygınlaştırılması konularında sektöre katkıda bulunuyor. Fuar, katılımcı firmaların önemli sözleşmeler yapmalarına ve kendilerini uluslararası arenaya taşımalarına yardımcı oluyor.

Karaca, Ambiente 2018 Frankfurt Fuarı’nda dünyada ilk ve tek olarak inciden üretilen Fine Pearl Yemek Takımı’nın yanı sıra, ona eşlik eden su takımı ve ödüllü çatal bıçak takımlarını sergileyecek. Karaca, dünyanın merakla beklediği bu fuarın 4.1 numaralı salonunda misafirlerini ağırlayacak.

Yıllardır mutfak, sofra ve ev tekstilinde en çok tercih edilen marka olan Karaca, Türkiye’deki başarısını uluslararası alanda da gösteriyor. Birbirinden yenilikçi tasarımlarıyla, mutfaklarda en değerli anlara imza atan Karaca, yurtdışında da bu ayrıcalığı yaşatmaya devam ediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler