Kaplumbox ürünleri kolay taşınmayı garanti ediyor

Ev veya ofisini hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde taşımak isteyenler için geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox ürünleri mükemmel bir seçenek sunuyor.

Kaplumbox ev veya ofisini hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde taşımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox ürünleri, tasarımıyla yaşamı kolaylaştırarak, taşınma sürecini eşyalar için güvenli ve taşınan kişiler için keyifli kılıyor.

Yeni çözüm

Hızlı, kolay ve güvenli taşınmak için yeni çözümler sunan Kaplumbox, taşınmayı planlayanlar için maliyet ve zaman tasarrufunu da bir arada sunuyor. Yeni bir ev ya da ofise geçerken en çok önem verilen konulardan biri dayanıklı kutular içinde güvenli biçimde eşyaların taşınmasını sağlamak. Yeni bir uygulamayı hayata geçiren Kaplumbox sağladığı zahmetsiz, taşınmaya yönelik geri dönüşümlü plastik kutu çözümleri ile taşınmak isteyenlere kolaylık sunuyor.

Doğaya ve çevreye zarar vermiyor

Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox taşınmaya özel olarak tasarlanması sebebiyle çevreye duyarlı olma özelliği taşıyor. Karton kutulara oranla %35 daha fazla eşya taşıma kapasitesine sahip olan kutular, su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı oluşu ile eşyalarınızı dış etkenlere karşı korurken ağaçların ve doğanın korunmasına da katkı sağlıyor.

Nakliye firmaları için kolaylık

Nakliye firmaları için de tutması ve taşınmasında sunduğu kolaylık sebebi ile nakliye şirketleri için de kolaylık sağlıyor. Taşınacak kişilerin kutulara kendi düzenlerine uygun şekilde yerleştirdiği ve kapaklarını kapattığı eşyalar, dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuz etkilerinden zarar görmüyor ve hasarsız olarak taşınmaya kolaylık sağlıyor.

Tasarruflu, hızlı ve kolay

Kaplumbox’ın zaman kazandırması ve tasarruf sağlaması da sağladığı avantajlar arasında öne çıkıyor. Sunduğu çözümlerle koli aramak ya da satın almak ile kaybedilecek zamanı kazandırıyor, ürünlerin temizlenmiş olarak temiz biçimde kapıya teslim edilmesi ve yine taşınmanın ardından evden teslim alınması taşınmanın yoğunluğu içinde olan kişilere hijyenik bir taşınma imkânı ve kolaylık sağlıyor.

Kaplumbox taşınmayı daha da güvenli hale getirmek için kutuların yanı sıra, taşıma battaniyesi, mini balonlu naylon, ambalaj kağıdı, koli bandı, streç film ve kutuların kapaklarını kilitlemek, değerli eşyalarınızı seri numarası ile kolaylıkla takip etmek için mühürlü plastik kelepçe gibi seçenekleri de sunuyor.

Kaplumbox Hakkında

Kaplumbox stresli taşınma işinin önemli bir kısmı olan paketleme sürecini kolaylaştırmak için kurulmuş yepyeni bir girişimdir. Kaplumbox taşınma konusunda daha konforlu, daha ekonomik ve daha çevreci bir alternatif sunuyor. Çevreci, dayanıklı ve pratik taşınma kutularının ekonomik bir şekilde kiralanmasını sağlar.

Tamamen taşınmaya özel tasarlanan Kaplumbox kutuları kapaklı, tutacaklı ve üst üste istiflenebilir yapısıyla eşya taşımayı kolaylaştırır. Ayrıca taşınma öncesi paketleme işlemleri için kaplumbox.com internet sitesinde satışa sunulan yardımcı ürünler, eşyaların zarar görme riskini minimuma indirir.

Geri alınıyor

Geri dönüşümlü malzemelerle Türkiye’de üretilen Kaplumbox, kiralama yöntemiyle tekrar tekrar kullanılarak karton kolilerin yerine sürdürülebilir bir alternatif sunmaktadır. Taşınmak isteyen kişiler kaplumbox.com internet sitesinden ihtiyaç duydukları kadar Kaplumbox kutularını ve yardımcı paketleme malzemelerini sipariş eder. Kaplumbox kutuları siparişin ertesi günü veya müşterinin belirlediği başka bir tarihte adrese ulaştırılır. Taşınma sonrasında ise Kaplumbox kutuları müşterilerin yeni adreslerinden geri alınır. Böylece taşınma süreci hem evini taşıyanlar hem de nakliyeciler için oldukça kolay ve zahmetsiz gerçekleşmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler