Kale’den 30 Kasım’a kadar indirimli banyo değiştirme kampanyası

Sonbaharın gelmesi ile birlikte banyolarını değiştirmek isteyenlere Kale’nin son derece avantajlı ve bol alternatifli bir kampanya önerisi var.

Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği serilerini, 1 Eylül’den itibaren çok avantajlı fırsatlarla tüketiciyle buluşturan Kale Banyo, 'yenilen’ kampanyasında, stilinize uygun avantajlı paketleri beğeninize sunuyor. İstediğiniz konseptten % 40’a varan indirim yapan Kale Banyo, kampanyasını 30 Kasım'a kadar sürdürecek.

kale_fold_canakkaleseramik_nuxe

Kale Fold Çanakkale Seramik Nuxe

Banyonuzu yenileme fırsatı sunan Kale, alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandırıyor. Uyguladığı cazip yenileme kampanyasıyla evin özel bir köşesi olan banyoların havasını değiştiren marka, Çanakkale Seramik ve Kalebodur seramiklerinin de yer aldığı ‘Kale Banyo Paketi’ ile bütünsel banyo hizmeti sunuyor.

kale_iris_canakkaleseramik_verona

Kale İris Çanakkal Sseramik Verona

Fonksiyonellik ve konforu merkeze alan tasarım anlayışı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Kale Banyo’nun; çok avantajlı ödeme koşullarıyla sunduğu her zevke hitap eden yeni banyo serileri şöyle;

kale_zero_canakkaleseramik_dune

Kale Zero Çanakkale Seramik Dune

  • Kino Banyo Paketi 499 TL x 9 taksitle
  • İris Banyo Paketi 575 TL x 9 taksitle
  • Zero Banyo Paketi 649 TL x 9 taksitle
  • Fold Banyo Paketi 899 TL x 9 taksitle
  • Bond Banyo Paketi 1019 TL x 9 taksitle
  • Beyaz Saray Banyo Paketi 1199 TL x 9 taksitle
  • Zeus Banyo Paketi 1559 TL x 9 taksitle
  • Bach Banyo Paketi 1839 TL x 9 taksitle

Kampanya kapsamında sunulan bütünsel paketler Akbank, Garanti ve Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartları aracılığı ile peşin fiyatına vade farksız ve alt limitsiz 9 taksitle alma imkanı bulunuyor.

kale_bond_canakkaleseramik_ipek

Kale Bond Çanakkale Seramik İpek

Ücretsiz montaj ve 2 yıl garanti

Paketlerden Fold, Bond, Beyaz Saray, Zeus ve Bach serileri için de Kale Banyo’nun sunduğu ücretsiz montaj ve 2 yıl garanti hizmeti yer alıyor.

kale_beyazsaray_canakkaleseramik_calacatta

Kale Beyazsaray Çanakkale Seramik Calacatta

İhtiyacınıza göre fiyatlandırma

Bütünsel banyo paketlerinin fiyatlarının 6 metrekarelik (2x3 taban alanlı) banyolara göre oluşturulduğu kampanya kapsamında; kendi banyonuzun büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre oluşacak fiyatlar konusunda Kale showroom’ları ve 444 52 53 numaralı müşteri iletişim merkezi gereken bilgi desteğini sağlıyor.

kale_kino_canakkaleseramik_savoy

Kale Kino Çanakkale Seramik Savoy

www.kalebanyoileyenilen.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler