İttifak’tan Esenyurt’a Westernpark konforu geliyor

İttifak İnşaat’ın Esenyurt’taki yeni projesi Westernpark, geniş sosyal alanları ve akılı ev sistemi ile donatılan konforlu evleri ile dikkat çekiyor.

İttifak İnşaat’ın Esenyurt’ta inşa ettiği Westernpark’ta büyüklükleri 106 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 318 binden başlıyor, 395 bin TL’ye kadar çıkıyor. Sitedeki 140 metrekarelik 3+1 daireler ise 420 bin TL ile 490 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Dairelerin 2017’nin ilk çeyreğinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Başlıksız-4

AVM’lere ring servisi

Tam evlerin akıllı ev teknolojisi ve görüntülü intercom teknolojisi ile donatıldığı Westernpark’ta tamamlandığında back up ve concierge hizmetleri, resepsiyon hizmeti ve bölgenin büyük AVM`lerine ve E-5`e ring servisi gibi hizmetlerin verilmesi planlanıyor.

Başlıksız-3

Westernpark’ta yok yok

Tek blokta 60 daireden oluşan Westernpark, geniş sosyal tesisleri ve sportif aktiviteleri ile hayli iddialı. 500 metrekare alan üzerine kurulu sosyal tesislerinde cep sineması, karaoke ve oyun odaları, langırt ve bilardo salonu, parti alanı, fitness, pilates, yoga, aerobik ve masa tenisi gibi pek çok aktivitenin yer aldığı Westernpark’ta çocuk ve gençler için de ayrı alanlara yer veriliyor. Sitede açık oyun alanları, macera parkı, gençlik parkı, 0-5 yaş ve 5-10 yaş çocuklara özel oyun alanları ve özel spor alanları yapılıyor. Projede ayrıca W cafe ve market de bulunacak.

Başlıksız-1

İletişim bilgileri

545 949 49 49
www.westernpark.com.tr
Barboros Hayrettin Paşa Mahallesi, 2299.Sokak, No:3, Esenyurt / İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler