İtalyan Stosa, Bakırköy ve Avcılar mağazalarını açtı

Aykar Grubu ortaklığı ile Türkiye pazarına giren anlü İtalyan mutfak devi Stosa, Bakırköy ve Avcılar mağazalarını açtı.

Aykar Grubu bünyesindeki Doruk Mekan Tasarım'la Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Stosa Cusine, İstanbul Avcılar ve Bakırköy mağazalarını hizmete açtı. Stosa’nın Avcılar’daki mağazası Türkiye’nin en büyük showroomu olma özelliğini taşıyor.750 metrekare alana sahip Avcılar mağazasında 19 farklı mutfak modeli görmek mümkün.

Üçüncü şube Anadolu yakasında olacak

basliksiz-3

Aykar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın Avcılar ve Bakırköy şubelerimizin açılışını 3.3 milyon TL’lik yatırım bedeliyle gerçekleştirdiklerini belirterek franchise vererek büyümeyi planladıkları Türkiye genelinde Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere birçok şehirde şubeler açmayı hedeflediklerini açıkladı. Aydır, İstanbul’daki üçüncü şubeyi ise 2017’de yılında Anadolu yakasında açmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

basliksiz-2

Her zevke ve keseye uygun mutfaklar

Her zevke hitap eden birbirinden özel şık tasarımlı modern, çağdaş ve klasik çizgilere sahip farklı mutfak modellerini Türkiye pazarına sunan Stosa, ürün çeşidi ve fiyat aralığıyla her kesimden gelen talepleri karşılayabuluyor. Ürünleri kişiye özel olarak farklı modellerle birleştirip tasarlama fırsatı da sunan Stosa’nın modern muftak çeşitleri arasında, Aliant, City, Mood, Maya, Aleve, Replay Next, Bring, Milly, Life, Brillant, Malibu yer alırken, çağdaş tasarım isteyenler için Maxim, Beverly, Ontarıo ve klasik sevenler için de Dolcevita, Bolgheri, Saturnia, Aida, Focolare, Ginevra ve Malaga modelleri bulunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler