İstediğiniz oturma düzeni Kuka Bench’te

Zivella’nın küçük ofisler ve dar mekanlar için özel tasarladığı Kuka Bench, farklı ebatlara sahip modüler yapısı ve renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Yeni nesil çalışma alanları için özel tasarımlara imza atan Zivella, ofislerde ve mekanlarda iletişimi kolaylaştırmaya devam ediyor.

Zivella’nın en yeni ürünlerinden biri olan Kuka Bench, dar mekanlar ve küçük ofisler için de ideal… Farklı ebat ve forma sahip modülleri sayesinde Kuka Bench ile ofiste ya da bir bekleme alanında istenilen oturma alanı rahatlıkla oluşturulabiliyor.

Kuka Bench’in modülleri istenilen yönde biçimlendirilebiliyor. Sırt kısmı da demonte olduğundan istenildiği zaman çıkarılabiliyor ve farklı bir modüle monte edilebiliyor. Kuka Bench’in tasarımında yer alan şarj ünitesi ise hayatı kolaylaştırıyor. Beş yıl garantiye sahip Kuka Bench, renk kombinasyonları ve modüler tasarımı ile yer aldığı mekana enerji katıyor.

Zivella Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na desteği kapsamında nakit ödemelerde yıl sonuna kadar tüm ürünlerinde %35+%10 indirim uyguluyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler