İstanbul’un yeni yatırım adresi Soyak Konforia ile şekilleniyor

Soyak, 3. Havaalanı ve 3. Köprü projeleri ile değerlenen Kuzey Bahçeşehir’e Soyak Konforia ile imza atıyor.

Soyak Göztepe, Soyak Yenişehir, Soyak Olympiakent gibi projeleriyle 50 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Soyak, şimdi de İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Kuzey Bahçeşehir’de geliştirdiği Soyak Konforia projesi ile iddiasını ortaya koyuyor. Soyak Konforia ile bölgede yapılması planlanan 5 bin konutun ilk adımını atan Soyak, aynı zamanda bölgedeki konut trendlerini de belirliyor.

Kuzey Bahçeşehir'de 50 bin kişi yaşayacak

Kuzey Bahçeşehir bölgesinin Deliklikaya Organize Sanayi Bölgesi (DESB), yakın zamanda inşasına başlanacak Türkiye Nakliyeciler Derneği Ambarları, 3. Köprü bağlantı yolu ve 3. Havaalanı çalışmaları neticesinde 2018 yılı itibariyle bölge bir çekim merkezi haline geleceği tahmin ediliyor. Kuzey Bahçeşehir bölgesinin bağlı bulunduğu Arnavutköy ilçesi Ömerli Deliklikaya Bölgesi İmar Planına göre bölgede toplam 1 milyon 800 bin metrekareye yakın konut alanı bulunuyor ve bölgeye 50 bin kişinin yerleşmesi planlanıyor.

Kişi başına 21 metrekare yeşil alan

Tüm bu yatırımlarla hızla gelişmesi beklenen Kuzey Bahçeşehir’de 850 bin metrekarelik alanda yapılacak parklar, dinlenme, çocuk oyun alanları, kişi başına 21 metrekarelik yeşil alanı garanti ederken bölgede 21 bin metrekarelik sağlık tesislerinin de hayata geçirilmesi de gündemde.

İletişim bilgileri

444 0 795
www.soyak.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler