İstanbul Vizyon Park’ta vade farksız 60 taksitle iş yerleri

Kuyaş Gayrimenkul, Basın Ekspres’tetki projesi İstanbul Vizyon Park’ta yer alan işyerleri için peşinatsız ve faizsiz 60 ay vade kampanyası başlattı.

Kuyaş Gayrimenkul, TEM ile E-5’i birleştiren Basın Ekspres Yolu’na 1 dakikalık mesafede inşa ettiği İstanbul Vizyon Park’taki işyerleri için yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, İstanbul Vizyon Park’taki ofis ve cadde dükkanlar ile İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza’daki atölyeler ve Kuyumcukent Wedding World AVM’deki mağazalar, peşinat ve faiz ödemeden, banka kredisi kullanmadan, 60 ay vade satışa sunuluyor. Üstelik işyerleri hemen teslim ediliyor.

Başlıksız-2

‘Mantıklı ödeme planları sunuyoruz’

Kuyaş Genel Müdürü Salih Sağında, ürettikleri projelerin kalitesi kadar mantıklı ve ödeme kolaylığı sağlayan kampanyalarıyla da yatırımcıya destek olmak istediklerini belirterek, kampanya kapsamına alınan işyerlerinin sınırlı sayıda tutulduğunu söyledi. Sağında, işlerlerinin Atatürk Havalimanı, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne fuar ve kongre merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunan işyerlerinin E5 ve Tem güzergahındaki konumuyla da oldukça avantajlı olduğunu vurguladı.

İletişim bilgileri

0850 640 04 04
www.kuyas.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler