İstanbul Defterdarlığı’ndan 8 ilçede satılık gayrimenkul

İstanbul Defterdarlığı, Eyüpsultan, Bahçelievler, Arnavutköy, Çatalca, Silivri ve Beylikdüzü yer alan 8 taşınmazı toplam 12.4 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı; Eyüpsultan, Bahçelievler, Arnavutköy, Çatalca, Silivri ve Beylikdüzü yer alan 8 taşınmazı satıyor. İhaleler Haliç, Topkapı ve Marmara Milli Emlak Müdürlükleri eli ile gerçekleştirilecek.

12.4 milyon TL’lik satış

Farklı ilçelerde yer alan 8 gayrimenkulün ihalesi 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 10.00 ile 11.45 aralığında tek tek gerçekleştirilecek. Gayrimenkullerin toplam değeri 12 milyon 473 bin 402 TL’ye ulaşıyor.

Kullanım alanları 4 ile 7 bin metrekare aralığında yer alan taşınmazlara 5 bin 200 TL ile 4 milyon 200 bin TL aralığında değişen kıymetler takdir edildi. Geçici teminat olarak da bin 40 TL ile 840 bin TL arasında rakamlar dile getirildi.

Açık teklif usulü ile satışa arz edilen taşınmazlar apartman, arsa, pilon yeri ve kumsal olarak farklı niteliklere sahip bulunuyor. Gayrimenkuller imar planlarında konut alanında kalıyor.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler