İstanbul Bilişim baharı evinize online getiriyor

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firması İstanbul Bilişim, evinize baharı getirecek kampanyalarıyla sizleri online mağazasına davet ediyor.

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firması İstanbul Bilişim, evinize baharı getirecek kampanyalarıyla sizleri online mağazasına davet ediyor. Evinizin her köşesine yenilikler katabileceğiniz pratik, ekonomik, kaliteli ve konforlu bahçe mobilyaları, bahçe makineleri, mangal ve barbekü ürünlerini yüzde 55’e varan indirimleri ile müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Güzelleşen havalarla birlikte baharın pozitif enerjisi de hissedilmeye başlandı. Doğanın kendisini yenilediği bu aylarda evinizi ve bahçenizi yenilemenin de tam zamanı. Türkiye’nin en köklü online alışveriş sitesi İstanbul Bilişim, bahçenizin her köşesine yenilikler katabileceğiniz pratik, ekonomik, kaliteli ve konforlu bahçe mobilyaları, bahçe makineleri, mangal ve barbekü ürünlerinde geçerli yüzde 55’e varan indirimi başlattı.

Bahçe ürünlerinde dev indirim

Kaliteli ve uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sunmaya devam eden İstanbul Bilişim, dekoratif aydınlatmalar, bahçe aksesuarları, elektrikli el aletleri, bahçe makineleri, bahçe mobilyaları, mangal ve barbekülerde uyguladığı yüzde 55’e varan kampanyalarıyla evinize baharı getirecek indirim kampanyasından faydalanmak için www.istanbulbilisim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler