İstanbul Başakşehir konut projeleri 2018

Başakşehir konut projeleri, 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da ev sahibi olmak isteyen İstanbul sakinlerine rahat ve mutlu bir yaşam vaat ediyor.

Şehrin içinde olmasına rağmen karmaşadan uzak bir bölge olan Başakşehir, prestijli konut projeleriyle nitelikli bir gelişim gösteriyor. Önümüzdeki yıllarda düzenli büyümeyle yaşamın buluşma noktası olması beklenen bölgeye birçok yatırım gerçekleştiriliyor. Başakşehir konut projeleri genellikle yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor ve sosyal imkanlarıyla göz dolduruyor.

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru, eğimli bir arazi üzerine konumlanan ve Polatyol tarafından yürütülen bir konut projesi. Sakinlerine kaliteli bir yaşam vaat eden projede, 2+1’den 5,5+2’ye kadar uzanan daire planları bulunuyor. Doğa ile iç içe bir yaşam arayanlar için sayısız fırsat bulunduran Eston Şehir Koru projesi, metro hattı ve hızlı trene olan yakınlığı nedeniyle de şehri yanı başınıza getiriyor.

Evila

Evila, farklı konseptiyle Başakşehir konut projeleri arasında fark yaratmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz Ekim ayında evlerine kavuşan Evila konut projesi sakinleri, zengin sosyal imkanlara sahip bu sitede eşsiz bir hayata adım atıyor. Evila’da daireler 160 – 184 metrekare arasında değişen 72 adet 3+1 ve 340 metrekare 8 adet 4+1 daireden oluşuyor. Projede, bay-bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, bay-bayan soyunma-duş, fitness salonu, sauna, kafeterya, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve rezidence bloklarda kat bahçeleri bulunuyor.

Asmalı Evler

Asmalı Evler, İstanbul’da bahçeli bir evde yaşamak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiren harika bir proje. Başakşehir’de 50.000 metrekare alan üzerine konumlanan ve Dekar Yapı tarafından inşa edilen Asmalı Evler konut projesi, tam 170 konuta sahip. Projede ayrıca 9 farklı ev tipi bulunuyor ve 3+1 dubleks konutlar dikkat çekiyor. Sosyal tesisler açısından da oldukça zengin olduğunu söyleyebiliriz. Açık/kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, spa, çocuklar için yüzme havuzu ve oyun alanları, futbol/basketbol/voleybol sahaları ve tenis kortu site sakinlerinin kullanımını bekliyor.

EVvel İstanbul

EVvel İstanbul, İntaya-İntes-EYG Yapı tarafından yürütülen bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 150.395 metrekarelik geniş bir inşaat alanına sahip olan proje, iki mahalleyi kaplayacak şekilde tasarlanmış. Bu alanda 11 ila 29 katlı 8 blokta 678 daire bulunuyor. Daire planları ise 2+1, 3+1, ve 4+1 şeklinde belirlenmiş. EVvel İstanbul konut projesi içerisinde ayrıca kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, sinema, futbol/basketbol/voleybol sahası, yürüyüş parkuru ve kapalı otoparkta yer alıyor.

Park Mavera 3

Makro İnşaat ve TOKİ tarafından yürütülen Park Mavera 3 konut projesi, Başakşehir konut projeleri arasında öne çıkan yaşam merkezlerinden biri. Toplamda 50.696 metrekarelik bir alana inşa edilen projede, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Neredeyse tüm projelerde gördüğümüz sosyal tesislere sahip Park Mavera 3, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM bağlantı yolları üzerinde bulunduğundan ulaşım açısından da iyi bir konumda yer alıyor.

Huzzak Tower Plus

Huzzak Tower Plus konut projesi, 15 katlı tek blokta 69 daireden oluşan modern bir yapı. Bu projede bütün daireler 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor ve butik konseptiyle dikkat çekiyor. Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi İkitelli Şehir Hastanesi’ne komşu olan Huzzak Tower Plus, yeni ve yemyeşil bir vadinin yakınında bulunuyor. Ayrıca, sosyal imkanlar ve spor aktiviteleri için de her şey mevcut.

Mostar Life Grand Houses

Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile yükselen Mostar Life Grand Houses, 40.000 metrekarelik bir alanda yapılıyor ve 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşuyor. Modern mimarisi ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini süsleyen Mostar Life Grand Houses konut projesi, İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de yer alıyor. Sağlık Kenti, Olimpiyat Stadı ve çevresindeki onlarca alışveriş merkezinin tam ortasında kaliteli ve lüks bir yaşam sizi bekliyor.

Başakşehir konut projeleri gelecek vaat ediyor

Başakşehir birkaç yıl içerisinde İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olacak. Çünkü bu bölgeye yakın konumda Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM’e bağlantı yolları bulunuyor. Diğer yandan 3. Havalimanına da yakın bir konumda yer alıyor. Dolayısıyla gelecekte Başakşehir konut projeleri yatırımcıları mutlu edebilir.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler