İstanbul Anadolu Yakası’ndaki yeni projeler

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki yeni projeleri sizler için sıraladık… İşte henüz satışların resmi olarak başlamadığı o projeler…

İstanbul’da neredeyse her geçen gün yeni bir konut projesinin haberi geliyor. Son dönemde konut projelerinin arka arkaya yükselmeye başladığı Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen yeni projeleri sizler için sıraladık… İşte henüz satışların resmi olarak başlamadığı o projeler…

Eke Aydos Evleri

İstanbul Anadolu yakasındaki yeni konut projeleri arasındaki yerini alan Eke Aydos Evleri, Valfsel Armatür tarafından inşa edilecek.

İstanbul Sancaktepe’de 31 bin 595 metrekare alana inşa edilecek olan projede 546 daire yer alıyor. Daire tipleri stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Eke Aydos Evleri teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak öngörülüyor. Projede 15 katlı 3 blok, 14 katlı 4 blok, 3 katlı 1 blok olmak üzere toplam 8 blok yer alıyor.

Roya Gold

Roya Gold projesi İstanbul Üsküdar Altunizade mevkiinde yükselecek olan yeni bir ofis projesi. Anadolu yakası yeni konut projeleri arasında yer alan bu proje 6 bin 880 metrekare alana inşa edilecek. Roya Gold teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak öngörülüyor.

Roya Gold projesi Capitol Alışveriş Merkezi’ne, Acıbadem Hastanesi ve Acıbadem Hastanesi Genel Merkezi’ne yakın, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 1 kilometre uzaklıkta, Altunizade metrobüs ve metro durağına da yakın konumda bulunuyor.

Nef Nakkaştepe

Timur Gayrimenkul’ün ‘Nef’ projelerine bir yenisi daha ekleniyor. İstanbul Üsküdar’da yükselecek olan Nef Nakkaştepe projesinin 2020 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanıyor. Diğer Nef projelerinde olduğu gibi Nef Nakkaştepe’de de foldhome konsepti karşımıza çıkacak.

Terrace Deniz

Terrace Deniz projesi de Kadıköy yeni konut projeleri arasında dikkat çeken projelerden biri. İnanlar İnşaat tarafından inşa edilecek olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesindeki bu proje yüksek katlı üç bloktan meydana geliyor. Projede lansman öncesi özel satışlar başlamış durumda.

Safahat İstanbul

Safahat İstanbul projesi Pana Yapı ve Selimoğlu Group tarafından inşa edilecek olan yeni bir proje. 2020 yılının Haziran ayında tamamlanması planlanan projenin arsa alanı 300 bin metrekareyi buluyor. 3.500 konut ve 50 adet ticari ünitenin yer alacağı projede konutların alanları 60 metrekare ile 300 metrekare arasında olacak.

Nagihan Arat/Hürriyet Emlak

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler