İsmail Özcan genel müdür yardımcısı oldu

23 yıllık sektör deneyimine sahip İsmail Özcan, Nisan 2019 itibariyle Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlayan Özcan, aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Anabilim Dalı Bina Bilgisi Kürsüsü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. “Turizm’de eğilim ‘değişimi’ ve tatil köyleri açık alan planlama ilkeleri” tezini hazırlayan İsmail Özcan, 2001 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Profesyonel iş hayatı boyunca, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği, Sektörel Yayıncılar Derneği gibi çeşitli sektörel dernek ve birliklerde üye olan ve çeşitli zamanlarda bu derneklerin yönetim kurullarında görev alan Özcan, 3 yıl boyunca, kurucu üyesi olduğu, sivil toplum örgütü Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) genel sekreterliğini yürütmüştür. İsmail ÖZCAN, halen, Mimarlar Odası İzmir Şubesi ve Zeytindostu Derneği’nin, Turyap Yapı San. ve Tic. A.Ş. adına Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ‘nin (GYODER) üyesidir.

Firmanın genel müdürlüğünü 31 Ocak 2018'den bu yana Okan Süha Yıldırım üstleniyor. Özcan ise yardımcılık pozisyonuna getirildi.

Cathay Group Hakkında:

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projeleriyle dikkat çeken Cathay Group, 28 yıldır yerli ve yabancı yatırımcılarla işbirlikleri kurarak, gelişmekte olan araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, alışveriş, iş merkezi, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçiriyor.

Nivo İstanbul

Basın Ekspres Yolu’nda,42 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Projede 6 blok 1400 bağımsız ünite yer alıyor. 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olan projenin semte açık, trafik ve yaya giriş çıkışına açık alışveriş caddesi bulunuyor.

Güneşli E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir kavşak noktasında bulunan projenin hemen yanında Fatih metro istasyonu bulunuyor. Proje, kongre merkezleri ve fuar alanlarının yanı sıra Starcity, Mall of İstanbul, Metroport gibi alışveriş merkezlerine, bölgedeki pek çok beş yıldızlı otele, Atatürk Havalimanı ve yapım çalışmaları devam eden 3’üncü Havalimanı'na çok yakın.

Nivo Ataköy

Nivo Ataköy projesi, 12 bin 689 metrekare arsa üzerinde 17 katlı iki bloktan oluşuyor. Projede toplam 314 konut bulunuyor. Blokların alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home/ofis rezidans katları bulunuyor. 55 ile 160 metrekare arası değişen projede 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler