iRobot akıllı süpürgeler temizlik alışkanlığını değiştirecek

Global robot süpürge pazarının öncüsü iRobot, inovatif teknolojiye sahip uygun fiyatlı robot akıllı süpürgeler ile Türk tüketicilerini buluşturuyor.

25 yılı aşkın robotik uzmanlığı ve tek tuş ile tertemiz evler mottosuyla yola çıkan iRobot, uygun fiyatlı modelleriyle piyasadaki en iyi robot süpürgeleri Türk tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Sert yüzeylerden halı üzerine kolayca, yardım almadan geçerek, tüm yüzeyleri süpürebilen iRobot Roomba 605 ve iRobot Roomba 606 modelleri uygun fiyatlarıyla iRobot’un yetkili satış kanallarında satışa sunuluyor.

iRobot’un tek tuş ile evleri süpüren Roomba 605 ve 606 modellerinde bulunan iAdapt Navigasyon sistemi evin haritasını çıkartarak, temizliği kolaylaştırır. Özellikle 100 m2 ve daha küçük evlerin temizliği için pratik çözümler sunan robot süpürgeler, toz alerjenlerini minimuma indiren özel filtresi, geniş toz haznesi ve kablolara dolanmayı engelleyici özellikleriyle öne çıkıyor. Tüketicilerin üzerinden temizlik yükünü tamamen almak için dizayn edilen robot süpürgeler, bin 499TL’den başlayan avantajlı fiyatlarıyla robot süpürge rahatlığını evlere taşıyor.

iRobot Türkiye pazarında genişlemeye devam ediyor

Dünya pazarındaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefleyen iRobot’un tüm robot süpürge ve robot paspas modelleri, MediaMarkt, Hepsiburada, Teknosa, SüpürgeSepeti ve GelecekEvimde internet siteleri üzerinden, iRobot Türkiye yetkili servisinin iki yıllık garantiyle satışa sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler