İnvest Veliefendi projesi geliyor!

İnvest Veliefendi projesi İnvest İnşaat tarafından gerçekleştirilecek. İstanbul Veliefendi’de yükselecek olan proje 2021 yılında tamamlanacak.

İstanbul yeni konut projeleri arasındaki yerini alan İnvest Veliefendi projesi İnvest İnşaat tarafından, İstanbul Zeytinburnu Veliefendi'de inşa edilecek. 53 bin metrekare alana inşa edilecek olan projede 650 civarında konut yer alacak.

İnvest Veliefendi teslim tarihi Aralık 2021 olarak belirlendi. Projenin toplam inşaat alanı 125 bin metrekareyi bulacak. Projede ayrıca 90 adet de cadde mağazası yer alacak.

İnvest Veliefendi

2018 konut projeleri arasında

İstanbul kentsel dönüşüm projeleri arasında bulunan İnvest Veliefendi projesine 2018 yılında başlanacak. Proje için hak sahipleriyle anlaşmalar imzalandı. İnvest Veliefendi fiyatları ve diğer detayları ise henüz netleşmedi.

İnvest'in planlanan projeleri arasında Veliefendi projesinin dışında Başakport projesi de yer alıyor. Şirketin devam eden projeleri arasında ise Vadistanbul Bulvar, Vadistanbul Park, Express 24, Vadikoru ve Göl Plus bulunuyor.

İnvest'in tamamlanan projeleri arasında ise Vadistanbul Teras, Vadistanbul AVM ve Vadikoru Havaray projesi yer alıyor.

Zeytinburnu'nda emlak piyasası ne durumda?

Hürriyet Emlak Endeksi'ne göre İstanbul Zeytinburnu'nda konut fiyatları son bir yılda yüzde 5 oranında düşüş sergilemiş. Şu an ilçe genelinde satılık konutların ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 889 TL. İstanbul Zeytinburnu'nda kiralık fiyatlarda ise son bir yılda yüzde 19 oranında düşüş oldu. Kiralık konutların metrekare bazındaki fiyatları ise 17 TL'ye düştü. Zeytinburnu'nun amortisman süresi ise 19 sene. Zeytinburnu'ndaki ticari gayrimenkullerin ise metrekare bazında ortalama kirası 22 TL. Kiralarda son bir yılda değişim olmadı.

İnvest İnşaat kimdir?

Bahattin Uçar tarafından 1992 yılında kurulan ve ticari faaliyetlerine başlayan Invest Grup, inşaat, tekstil ve enerji sektörlerinde çalışmalarına devam ediyor. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerini sürdürüyor. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest inşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul ,Express24 , Çekmece Gölevleri , Vadikoru , Başakport ve Veliefendi projelerini yapmakla birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini aralıksız devam ettiriyor.

İnvest Veliefendi İletişim

Adres: Veliefendi Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 39 94
Web site: http://www.investinsaat.com
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler