İnşaatçılar gibi sert erkeklere: Durablade traş makinesi

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makinesinin mucidi Remington, 80. yıla özel yeni modeli Durablade’i inşaatçılık yapan sert erkeklere öneriyor.

Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade, dünyanın önde gelen kişisel bakım markalarından Remington tarafından üretildi.

Yeni model Durablade’da dayanıklılık tıraş rutini haline gelirken uzun ömürlü bıçaklarını asla değiştirme ihtiyacı duyulmuyor. Durablade aynı zamanda ister düz ister ters, her yönde tıraş yapılmasına olanak sunuyor.

Durablade, %100 su geçirmez

Lityum bataryası, su geçirmez ve kaymaya karşı korumalı tutuş özelliğine sahip Durablade, ıslak, kuru veya köpüklü kullanımıyla tam 60 dakika boyunca kesintisiz bir tıraş keyfi sunuyor.
Ergonomik tasarımı sayesinde tıraş tecrübenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ve 0.2 mm kadar tıraş olmanızı sağlayacak Durablade, %100 su geçirmez yapısı, 1,2,4 ve 6 mm’lik kesme tarak seçenekleri, kablosuz tasarımı ve LED şarj göstergesi, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile nitelikli bir hizmet anlayışına sahip bulunuyor. Ürünün raf değeri ise 199 TL.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 2

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler