İnşaat Sektörüne Leasing Desteği buluşması bugün yapılacak

Finansal Kurumlar Birliği tarafından düzenlenen “Leasıng ve Kobi’ler birlikte güçlü yarınlara-İnşaat Sektörüne Leasing Desteği” buluşması bugün yapılacak.

Finansal Kurumlar Birliği 25 Ocak Perşembe günü, İstanbul Ticaret Merkezi Ege Salonu’nda gerçekleşecek “Leasing ve Kobi’ler birlikte güçlü yarınlara-İnşaat Sektörüne Leasing Desteği “ buluşmasında inşaat sektörü temsilcileri ile bir araya geliyor. İnşaat sektörüne yönelik finansal sorunların çözülmesi, üretim ve ihracatlarının artması adına yol haritası belirlenmesine yönelik finansal kiralama (leasing) araçları anlatılarak çözüm yolları sunulacak.

Konuşmacılar

Leasing ve Kobi’ler birlikte güçlü yarınlara- İnşaat Sektörüne Leasing Desteği “ buluşmasının konuşmacıları arasında Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cantekin, Finansal Kiralama Sektör Temsil Kurulu Başkan Ünal Gökmen, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Genel Başkanı Tahir Tellioğlu, Türkiye İş Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Çalapoğlu, İstif Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serkan Karataş yer alacak.

25 Ocak Perşembe
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy (Ege Salonu)
15.45

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler