İnoksan, Emblama ile kendi mutfağınızın baristası olun

İnoksan’ın Emblama Kahve Makinesi, sunduğu gerçek kahve lezzetinin yanı sıra kolay ve pratik kullanımı ve şık tasarımıyla da fark yaratıyor.

Profesyonel mutfak donanımları konusunda dünya çapında bir marka olan İnoksan, şimdi evlerdeki mutfaklara Emblama Kahve Makinesi’yle giriyor. İddialı tasarımıyla göz alan Emblama, evlere, profesyonel baristaların elinden çıkmış kahvenin lezzetini getiriyor.

Ferrarinin tasarımcısından

Emblama Kahve Makinesi, Ferrari’nin de yaratıcısı olan ünlü İtalyan otomobil tasarımcısı Giorgetto Giugiaro’nun tarzıyla, İtalyan kahve makinesi üreticisi Faema’nın ustalığı ile buluşturuyor. Çarpıcı stili, üstün teknolojisi ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken ürün, okunması kolay grafik gösterge ekrana, çok sayıda fincanın ısıtılmasına olanak sağlayan geniş fincan ısıtıcısına ve eğimli yapıda tasarlanmış filtre tutucu kollara sahip.

Smart Boiler teknolojisi

Mikro işlemcisi sayesinde kahve ve sıcak su dozaj programlamasını da kusursuz bir şekilde yapabilen Emblama Kahve Makinesi’nin sahip olduğu patentli Smart Boiler teknolojisi, buhar ve sıcak su kapasitesini optimize ederek yoğun kullanım esnasında bile cihaz verimliliğinin düşmesini engelliyor.

Otomatik ve yarı otomatik seçeneği

2, 3 ve 4 gruplu olarak otomatik ve yarı otomatik versiyonları mevcut olan Emblema Kahve Makinesi, tam ayarlı düğmeleri, kolay temizlenen geniş paslanmaz çelik çalışma alanı ve ayarlanabilir termal dengeleme sistemiyle öne çıkıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler