İnistanbul’dan evini şimdi al taksitlerini teslimden sonra öde

İnistanbul’da yeni başlayan kampanyaya göre. 120 ay vade, 0,70 faizli krediyle projeden av alanlar, taksitlerini teslimden sonra ödemeye başlayacak.

Topkapı’da inşa ettikleri İnistanbul için yeni bir kampanya başlatan Nef ve İş GYO, yüzde 20’si için peşin, 120 ay vade, 0,70 faizle kredilendirilen daireler için, kredi taksitlerini teslimden sonra ödemeye fırsatı sunuyor. 4 farklı projeyi içeren İnistanbul’un ilk iki projesi olan Gala ve Lokal’in teslimleri Aralık 2017 ve Nisan 2018’de gerçekleşecek.

Davutpaşa Metro İstasyonu’na 100 metre mesafede

1+1’den 4+1’e farklı daire seçeneklerinin yer aldığı İnistanbul’da daire büyüklükleri ise 49 metrekare ile 225 metrekare aralığında değişiyor. Gala ve Lokal etaplarında toplam 1721 konut bulunan İnistanbul, merkezi lokasyonu ile öne çıkıyor. Topkapı’da bulunan ve önünden metro geçen İnistanbul, Cevizlibağ metrobüse 1 kilometre, Davutpaşa Metro İstasyonu ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ne ise 100 metre mesafede yer alıyor.

Perkins + Will tasarladı

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Perkins + Will’in 130 dönüm arazi üzerinde tasarladığı İnistanbul’da Foldhome konsepti bulunuyor. Bu konsept kapsamında satın alınan üniteler 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 biçiminde oda yapılarına sahip olsa da misafir ağırlama, çocukların oyun oynama ihtiyacı, film izleme, halı saha maçı yapma gibi farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış Foldhome odalarından yararlanılabiliyor.

Kullandığın kadar öde

Sabit aidat karşılığı hizmet vermeyen bu konseptte site sakinleri, gün ve saati bildirdikten sonra oyun odasını, geniş katılımlı yemekler için yemek odasını, geniş mutfağı, spor odasını, sinema salonunu ve daha birçok odayı kullanabiliyor ve aidat yerine, odayı kullandıkları kadar ücret ödüyorlar. Ev sahipleri, ayrıca dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve kareoke odalarından da aynı şekilde faydalanabiliyor.

İletişim bilgileri

444 72 21
212 386 92 92
www.inistanbultopkapi.com
Maltepe Mahallesi, Davutpaşa Cadddesi, No: 42, Zeytinburnu/İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler