İnciYaka, Mamak’ta 100 milyon TL yatırımla yükseliyor

Ender İnşaat–Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı’nın Ankara Mamak’ta 100 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği İnciYaka’da metrekare fiyatları 2 bin 750 TL’den başlıyor.

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı, Ankara Mamak’ta yeni bir projeye başladı. 100 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen İnciYaka’da metrekare fiyatları ön talep dönemine özel olarak 2 bin 750 TL'den başlıyor.

3+1 ve 4+1 daire seçenekleri

Mamak bölgesinin 680 hektarlık imar planı tamamlanmasının ardından ruhsatı ilk alınan proje olan İnci Yaka, İYeni Mamak'ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çekiyor. 276 konut ve 23 ticari üniteden oluşan projede 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan projede tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğün bir yemek odası daha yer alıyor.

Zengin sosyal donatı alanları

Zengin sosyal donatı alanlarıyla da Mamak’ın yaşam standartlarını yükseltecek olan İnciYaka kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip. Fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor. Projede her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor.

Binalar akıllı olacak

Akıllı bina özellikleriyle donatılacak olan İnciYaka’da, 24 saat güvenlik sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanacak. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019'da yapılacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler