İncek Vista’da teslime geri sayım!

İncek Vista projesinde daire fiyatları 345 bin TL’den başlıyor, 730 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede teslimler bu yıl sonunda yapılacak…

İncek Vista projesi, Özçelik İnşaat ve Pelit İnşaat tarafından Ankara Gölbaşı İncek'te yaşama geçiriliyor. Proje 15 bin metrekare alana kurulan 222 konutluk bir proje. Bir oda bir salon, iki oda bir salon ve dört oda bir salon daire seçeneklerine yer verilen projede en küçük ev 46 metrekare, en büyük ev ise 140 metrekare alana sahip.

Bu yıl sonu tamamlanacak olan projede teslim heyecanı başlayacak. Rezidans ve dükkanların yer aldığı proje 36 katlı tek blok halinde inşa ediliyor. Bu bloğun altında 54 adet dükkanın yer aldığı alışveriş alanı mevcut. İnşaat alanının toplam büyüklüğü 66 bin 104 metrekareyi buluyor. Ticari alan büyüklüğü 26 bin 943 metrekare, konut alanı ise 39 bin 161 metrekare.

İncek Vista

Fiyatlar 345 bin TL'den başlıyor

İncek Vista fiyat listesi incelendiğinde: minimum daire fiyatının 345 bin TL olduğunu görüyoruz. Vista İncek'te 1+1 daire fiyatları 345.000 ile 580.000 TL arasında, 2+1 daire fiyatları 580.000 ile 730.000 TL arasında değişiyor. Projede geniş yürüyüş parkurlarıyla birlikte toplam bin 352 metrekarelik teras bahçeler yer alıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, yüzme havuzu, sauna, dinlenme odası, fin hamamı yer alıor. Ayrıca home ofis çalışanların ihtiyacını karşılayacak donanımlı toplantı salonu, keyifli bir mola verebileceğiniz Cafe Vista ve çocuklar için Kids Club yer alıyor.

İncek Vista nerede?

Ankara'nın en prestijli yerleşim merkezinden biri olan İncek, şehri doğayla buluşturan bir noktada, temiz hava ve ormanlık ferah alanlar sunuyor. Ankara'nın en başarılı okullarına ve sağlık kurumlarına kolayca ulaşma imkanı sunan bir lokasyonda yükselen projeden TED Ankara Koleji, Bahçeeşehir Koleji, Pi Okulları, Amerikan Kültür Koleji, Özel Nesibe Aydın Okulları, Bilkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Atılım Üniversitesi ve Ufuk Üniversitesi çok yakın.

İncek Vista İletişim

Adres: Kızılcaşar Mah. İncek Bulvarı No:406 Gölbaşı/Ankara
Telefon: 0312 241 84 84
Web site: http://incekvista.com.tr/
E-Mail: info@incekvista.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler