İMSAD Gündem Buluşmaları 16 Haziran’da

Türkiye İMSAD tarafından düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 16 Haziran Cuma günü Ortaköy Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından üç ayda bir düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 16 Haziran Cuma günü iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

‘Dünya ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü’‘2017 yılının ilk yarısı sonrası gayrimenkul, inşaat ve inşaat malzemesi sektörleri’ ‘2017 ikinci yarı beklentileri’, ‘Kampanyaların etkileri ve konut stoklarının son durumu’, ‘Konut fiyatları ve amortisman süreleri’ , ‘2017 yılında AVM ve Ofis binalarında satış ve kira fiyat performansı’, ‘Gayrimenkul sektöründeki yeni trendler’, ‘Siyasi gelişmelerin sektör üzerindeki etkisi’ ve ‘Konutta yabancı yatırımcının ilgisi’ başlıklı konuların tartışılacağı toplantı, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Alptekin’in moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında; Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı REIDIN Türkiye Ülke Müdürü Kerim Alain Bertrand, değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.
Tarih : 16 Haziran 2017, Cuma
Yer : Ortaköy Feriye Lokantası,
Hamdi Saver Salonu (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)
Kayıt : 08.30
Toplantı: 09.00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler