İMSAD Gündem Buluşmaları 14 Eylül’de düzenlenecek

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 14 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği(Türkiye İMSAD) tarafından üç ayda bir düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 14 Eylül Perşembe günü iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

‘Türkiye’nin uluslararası konumu’,‘Dış politikamızdaki değişimler’,‘2017 ikinci yarı beklentileri’, ‘Körfez Ülkeleri ve Katar sorunu, Almanya seçimleri’, ‘Trump Hükümeti ve tüm dünyada değer kaybeden dolar’ ve ‘Kıbrıs ve Ege Politikası’ gibi dış politikamızın gündem konularının tartışılacağı toplantı, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Buğra Kavuncu’nun moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında; Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı E. Büyükelçi Hakkı Akil değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.

14 Eylül 2017, Perşembe
Ortaköy Feriye Lokantası,
Hamdi Saver Salonu (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)
09.00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler