Ihlamur Konakları Florya’da 1,9 milyon TL’ye lüks daire

Beyaz İnşaat, Ihlamur Konakları Florya’daki lüks daireler için, 1 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön talep topluyor.

Beyaz İnşaat, Beyaz Park Topkapı projesinin ardından Florya’nın merkezinde yeni bir konut projesine start verdi. Öntalep toplama döneminin başladığı Florya Ihlamur Konakları’ndaki lüks daireler 1 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Az katlı site yaşamı sunuyor

Az katlı yapısı ve iddialı mimarisiyle dikkat çeken Ihlamur Konakları Florya, kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine yanıt verecek şekilde tasarlandı.

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, Florya’da yüksek standartlı elit bir proje geliştirdiklerini belirterek “Florya’nın kalbinde inşa edeceğimiz projemizle konut alıcılarına konak yaşamını Beyaz İnşaat ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Lokasyon avantajının yanı sıra mimari özellikleriyle de dikkat çeken Ihlamur Konakları Florya’yı ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunduk” dedi.

5 tip daire seçeneği

11 bin metrekarelik arsa üzerinde, 11 blokta 73 daireden oluşan Ihlamur Konakları Florya’da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan 5 tip daire seçeneği yer alıyor. Konak tarzı yapılardan meydana gelen projede 8 bin metrekarenin yeşil alan, 7/24 güvenlik hizmeti, fitness salonu, 2 adet sauna, 2 adet hamam, kapalı ve açık yüzme havuzları, vitamin bar, süs havuzları, kamelyalar, toplantı salonu, kapalı otopark, yürüyüş yolları gibi donatılara yer veriliyor. Projenin Ağustos 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

3 yeni proje yolda

Beyaz İnşaat, yakın zamanda Anadolu ve Avrupa Yakası’nda 3 yeni projesini daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Zeytinburnu Merkez Efendi’de 21 dönüm arazi üzerinde 65 bin metrekare kapalı alanlı otel ve üniversite binası inşaatına başlayacak olan firma, İstanbul Koşuyolu’nda da 60 daireli konut projesine imza atacak. Şirket ayrıca Levent Büyükdere Caddesi’nde yıl sonuna doğru ofis projesi hayata geçirmeyi planlıyor.

İletişim bilgileri:

444 29 30
www.beyazgayrimenkul.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler