İder, sadelik ve ihtişamı Hera Koltuk Takımı’nda buluşturdu

Tercihini karakterli mobilyalardan yana yapanlara seçenek sunan Hera Koltuk Takımı, klasik tarzın tutkunlarına özel bir atmosferin kapılarını aralıyor.

Zarif, güçlü ve geçmişin izlerini modernist bir anlayışla üzerinde taşıyan özel bir tasarım... Göz alıcı iddiası ve zamansız ruhuyla ikonik bir parça… İder Mobilya imzası taşıyan Hera Koltuk Takımı, tüm bu özellikleriyle yaşam alanlarında barok devrini başlatıyor.

Gerçek bir klasik…

Barok tasarım anlayışının kapitone detaylarla zenginleştiği Hera Koltuk Takımı’nı özel kılan en önemli detay ise eşsiz işçiliği…

Hera Koltuk Takımı, klasik çizgisinin yanı sıra sahip olduğu modern dokunuşlar ile zamansız bir yaşam alanı için sizlere cesur bir tercih sunuyor. Barok tarzının karakteristik özelliklerinin modernize edilmesiyle daha soft bir etki bırakan Hera Koltuk Takımı, ihtişamı ve sadeliği çarpıcı bir şekilde işliyor. Estetik yönünün yanı sıra konforuyla da şaşırtıcı bir etki yaratan Hera Koltuk Takımı, geniş minderleri ile rahat bir oturma alanı sağlıyor. Ayrıca klasik tavrında özel bir detay olarak yerini alan ceviz rengi ahşap ayaklarıyla da ev dekorasyonun da güçlü bir etki bırakıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler