İç mekan tasarımında uzman isimlerle çalışın

Oturduğunuz yerden, hayalini kurduğunuz iç mekan tasarımı iç mimarlardan profesyonel destek alarak hayata geçirebilirsiniz, hem de çok ekonomik bir şekilde.

Türkiye’de ilk defa mimarlık hizmetini sanal ortama taşıyan icmikantasarimi.com, 4 ila 8 gün içerisinde hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Tek yapmanız gereken ise bir “tık”la sizin için sunulan 3 paketten birini seçmek.

Gelişen teknolojiyle beraber artık gündelik hayatımız ve ihtiyaçlarımızı tedarik etme şekillerimizin de değiştiği şüphesiz. Salgından önce başlayan teknolojik dönüşüm, salgınla birlikte hız kazandı. Artık evlerde daha çok vakit geçiriyor, buna bağlı olarak neredeyse her ihtiyacımızı internet üzerinden karşılıyoruz. Tüm bu değişim ve dönüşümler mimarlık sektörünü de etkiledi.

Online tasarım anlayışı

İç Mimarlar Ahmet Yalçın ve Tolga Gürsoy’un kurucusu oldukları IMT İç Mekan Tasarımı ve Mimarlık A.Ş., icmekantasarimi.com ile tüm dünyada kabul görmüş “online tasarım” anlayışını Türkiye’de sunuyor.

Bir ilk olan icmekantasarimi.com ile evinizi sanal ortam üzerinden alanında uzman iç mimarların hizmetiyle dekore edebiliyorsunuz. Evinizin ister bir odasını ister genelini tek bir tıkla baştan tasarlama fırsatı sunan icmekantasarimi.com, TMMOB İç Mimarlar Odası’na kayıtlı, alanında uzman iç mimarlarla çalışıyor.

Türkiye’de bir ilk

İç mimar ekip, mekanınızın özelliklerine ve sizin tarzınıza uygun şekilde 3 boyutlu tasarımlar hazırlayıp beğeninize sunuyor. Türkiye’de bir ilk olarak artık kapı kapı iç mimar aramadan, toplantılarla ve alışverişle zaman kaybetmeden, internet üzerinden bütçenize uygun şekilde kolayca ve hızlıca, sadece size özel çalışan iç mimarlarla çalışma imkanını bulabilirsiniz.

3 paketten birini seçebiliyorsunuz

icmekantasarimi.com’da her bütçeye uygun olarak 3 paket oluşturuldu. Tasarım için ciddi külfetlere girmeden, ekonomik bir şekilde profesyonellerden destek alarak, iç mimarların hazırladığı alışveriş listesinden yararlanarak alışveriş karmaşasından da kolayca kurtulmak mümkün. Tek yapmanız gereken icmekantasarimi.com’a girmek, sizin için uygun paketi satın almak, akabinde mekan bilgilerinizi ve tarzınızı bildirmek.

Profesyonel ekip

İç Mimarlar Odası’na kayıtlı iç mimar ekibi, yerleşim planını, 3 boyutlu gerçekçi görselleri ve alışveriş kartlarını size iletiyorlar. Siz de sadece alışverişinizi yapıyorsunuz. Bu sayede ciddi bir tasarım bütçesi ayırmadan, daha ekonomik bir şekilde evinizin iç mimar dokunuşlarıyla yenilemiş oluyorsunuz. Paketlerin içerisinde iç mimar ekiple telefon görüşmesi, alışveriş listesi, tasarım alternatifleri gibi hizmetler bulunuyor.

Proje görselleri, tasarımcı yorumu ve alışveriş listesini içeren raporların olduğu “Özel Tasarım Rehberi” proje bitiminde seçtiğiniz hizmet paketine göre 4 ila 8 gün arasında sizlere ulaştırılıyor. Bunların yanı sıra icmekantasarim.com ile iş birliği yapan tedarikçilerin özel indirim kuponlarından da yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir