Hotelya ile dekorasyonda kapılarınızı renklere açın

Hareketli ve sabit mobilya üreticisi Hotelya’nın birbirinden renkli ürünleri ile yaşadığınız tüm alanlarda yaz havasını yaşatabilirsiniz. İşte birkaç ipucu…

Yaz ayları ile yenilenen doğanın muhteşem enerjisini hissetmek için yapmamız gereken ilk şey tüm yaşam alanlarımızın kapılarını neon renklere açmak. Bu renklerin soft tonları dengeli bir şekilde kullanılmasıyla mükemmel ortamlar yaratılabilir. Hotelya, birbirinden renkli ve çiçek desenli modelleriyle yaşam alanlarını görsel şölene çeviriyor. Renk seçeneğinin bakımından oldukça geniş ve şık ürün gamına sahip olan Hotelya’nın, yeşilden, sarıya, turuncudan, maviye en göz alıcı ürünleriyle yaşam alanlarınıza coşku katabilirsiniz.

Detaylarda şıklık yarışı başlıyor

2018 ilkbahar-yaz sezonunda bir önceki sezona göre biraz daha sade ama bir o kadar da şık tasarımların hakim olduğu ürünler ön plana çıkıyor. Tasarımın fazla, materyallerin sade kullanıldığı çarpıcı ürünler ile birlikte fütüristik çizgiler gün yüzüne çıkıyor.

Sarı ve lavanta renginin ahengiyle yaza merhaba deyin

Baharın en trend renkleri listesinin başında ise lavanta var. Yumuşak ve romantik bir renk olan lavanta, ilkbaharın o uçarı havasını hissetmenizi sağlayacak. Çiçek desenli mobilyalarla mükemmel bir şekilde kombinleyebileceğiniz lavanta tonları, yaz aylarının müjdeleyicisi olacak. 2018 ilkbahar yaz moda renkleri arasında yazı çağrıştıran limon sarısı da göze çarpıyor. Mobilyalardan perdelere, nevresimlerden aksesuarlara her yerde sarının o tatlı tonlarını kullanabiliriz. Güneş alan büyük alanlarda kendini daha iyi gösterebilecek olan sarıyı, pirinç detaylı mobilya ve aksesuarlarla da hayatımıza taşıyabiliriz. Sarı renk özellikle 2018'in gözde trendi olan Afrika'ya özgü siyah-beyaz tribal desenlerle çok şık duruyor.

İki zıt renkten bir bütün oluşturun

2018 dekorasyon trendleri ile kadife koltuklar ve duvar kâğıtları evlerimizdeki yerini almaya başladı. Bu iki akıma çok yakışacak renkler de var ilkbahar-yaz sezonunun gözdeleri arasında; toprak kırmızısı ve tütün yeşili. Bu iki rengi yeni sezonda sokaklarda, podyumlarda ve dekorasyonlarda fazlasıyla göreceğiz. Tok, ağırbaşlı ve melankolik diyebileceğimiz bir havaya sahip olan bu renkler, sıcak ve canlı tonlarla kombinleyerek mekanlarda zamansız bir etki yaratabilirsiniz. Her iki rengin de ahşap mobilyalarla çok romantik durduğunu söylemekte fayda var.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler