HL’den iddialı duş çözümleri

Türkiye’de Gelişim Teknik tarafından satışa sunulan HL, susuz da kalsa kokuyu yüzde 100 engelleyebilen patentli ‘Primus’ koku fermatürü ile oldukça iddialı.

Türkiye distribütörlüğü, 1999 yılından beri Gelişim Teknik AŞ firması tarafından yapılan HL markası, 1950 yılında Leopold Hutterer ve Viktor Lechner tarafından Avusturya’da kuruldu. Firma, ürün gamındaki süzgeçler, sifonlar ve pis su çekvalfleri ile kaliteli ve yenilikçi ürün politikası fark yaratıyor. HL, bünyesinde bulunan birçok ürünüyle kullanıcılarının taleplerini karşılayabiliyor. Özellikle susuz da kalsa kokuyu yüzde 100 engelleyebilen patentli ‘Primus’ koku fermatürü ile oldukça iddialı…

Bariyersiz ve kendini gösteren süzgeç

Bununla birlikte son zamanlarda HL’nin öne çıkan ürünlerinden olan HL531 Primus Line ve HL53 In/Floor Lineer süzgeç, bariyersiz ve kendini gösteren avantajları ile dikkat çekiyor. Düz zeminli olan bu duşlar, yeni ve eski binalar için, bazı standart duşlarda olmayan, optik yer tasarrufu sağlıyor ve birçok seçenek sunuyor. İsteğe göre verilebilen şekiller ve seramikte bitmek bilmeyen çeşitlilik ile başlayan seçenek imkanları bunlara birer örnek. Yüzey veya kenardaki nokta/lineer drenaj ile fırsatlar yaratıyor. Bu modern ve çağdaş duş çözümünün profesyonel montajı da kolay.

Susuz kalsa da koku yapmıyor

HL531 Primus-Line tasarlanırken yeni nesil duş alanlarının çeşitli yönleri düşünüldü. Basit ve hızlı montajı sayesinde zamandan tasarruf sağlıyor. Yüksekliği ise 79 milimetre. Bütün uzunluklara uygun lineer süzgeçin, gövdenin kesilmesi ile boyu kısaltılabiliyor. Uzatılması da mümkün. Primus – Koku fermatürü, patentli HL-Drenaj teknolojisi ile ÖNORM B2501 standardına göre susuz da kalsa koku yapmıyor. Paslanmaz çelik çerçeveli, kapaklı ve montaj korumalı bir ürün olarak ilgi çekiyor. Düz yüzeyi sayesinde hijyenik bir yapıya sahip. Kumaş dokulu folyesi ile güvenli su yalıtımı imkanı sağlıyor. Çıkarılabilir koku fermatürü ile atık su borusuna ulaşımı kolay.

Temizliği garanti ediliyor

HL53 In/Floor Lineer süzgeç, kolay temizliği, özel tasarımı ve enine dizayn edilen eğimi ile drenaj imkanı sunuyor. Düz yüzeye uygun ve açık olan su drenajı, temizliği garanti ediyor. Koku fermatürü, pisliği topluyor, çıkarılabiliyor ve kolay temizleniyor. Uzunluğu ayarlanabiliyor. Lineer süzgeç, su yalıtım seviyesi üzerinde fayanslar ile birlikte döşeniyor. İzolasyon takımı, sürme su yalıtımları için esnek kullanıma sahip, Ürün, ÖNORM B 3407 standartlarına uygun. Küçük bir bastırma ile süzgeç gövdesine sabitleniyor. Yapıya uygun, değişken ayarlanabilir çıkışa sahip. Ayrı olarak paketlenmiş olan izolasyon takımı, şap döşenirken rahatsız etmiyor, su yalıtımı döşenene kadar temiz kalıyor ve buruşmuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler