Herkesin Hep İstanbul’lu olması için peşinatlar yüzde 4’e indi

Tekfen Gayrimenkul, 2016’nın son birkaç gününde yeni yılın umudunu öne çekerek Hepİstanbul’da peşinatı yüzde 4’e kadar indirdi.

Otuma hazır olan ve Ocak 2017’de hayatın başlayacağı HEP İstanbul’da Tekfen Gayrimenkul yeni kampanyası kapsamında 31 Aralık 2016 tarihine kadar, sadece yüzde 4 peşinat ödeyenleri ev sahibi yapıyor. Taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken 3 yıl boyuca yılda bir ödemeyle yapabilecekler.

Tekfen Gayrimenkul Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Emre Ülger, projede yaşamın başlama heyecanını yaşadıklarını dile getirerek, “HEP İstanbul'lu olmak isteyenlere yılın son fırsatını hediye ediyoruz. Yatırımcılarımız uygun ödeme koşullarından yararlanırken yeni yılı evlerinde karşılayabilecek. Yalnızca yüzde 4'lük bir peşinat ile hemen evlerine taşınabilecekler" diye konuştu.

Kampanyanın ödeme koşulları nasıl oluyor?

Yüzde 4 peşinat ödeyenler kalan tutarı evlerinde otururken, 3 yıl boyunca yılda bir kez olmak üzere 3 eşit ödemeyle yapabilecekler. Tekfen bünyesinde sunulan bu ödeme planında faiz olmayacak. Ödemelerini daha erken tarihte ödemek isteyenlere indirim fırsatı da sunulacak.

İletişim bilgileri
444 8 437
www.hepistanbul.com.tr
Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı, No:54, Esenyurt / İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler