Havuzun ve güneşin keyfi bu sandalyelerle çıkıyor

L’unica şezlongları, duşları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle güneşin ve havuzun tadını çıkarmaya davet ediyor

Sade ve şık tasarımllarıyla L’unica, kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çekiyor.

L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlongları, duşları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle havuz sezonuna iddiali bir giriş yapıyor.

Açık hava tutkunlarına fonksiyonellik, kalite ve estetik vaadeden L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan sade ve şık tasarımlı geniş ürün yelpazesiyle güneşin ve havuzun tadını çıkarmaya davet ediyor. Kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çeken L’unica, havuz kenarlarına modern ve cezbedici bir görününüm kazandırıyor.

Şezlongdan daybede, uzanma koltuğundan salıncağa ve sehpaya kadar pek çok farklı ürünüyle havuz başında trend alarmı çaldıran L’unica, güneşin zararlı ışınlarından koruyan yeni şemsiyeleri ve yağmur suyu efektli duşu Pasaia ile yazın keyfini ikiye katlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler