Hadise’nin villa aldığı Novron’u tanıyalım

Geçtiğimiz günlerde 2 milyon Euro (10 milyon TL) vererek villa alan ünlü şarkıcı Hadise’nin Türkiye’deki ilk yatırımını yaptığı Novron’u tanıyalım.

Türkiye’nin eşsiz lokasyonlarında sıradışı bir tasarımı üstün bir kalite ile birlikte sunan Novron, şehir hayatının stresinden uzakta, en gözde tatil bölgelerinde hayata geçirdiği projelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Hadise’nin de 2 milyon Euro’ya (10 milyon TL) verip villa satın aldığı Novron Yalıkavak 55 projesi firmaya ve projelerine olan ilgiyi artırdı.

İlgili haber

Hadise Novron Yalıkavak 55'ten villa aldı

Kuruluşundan bu yana Bodrum, Alanya ve Belek gibi Türkiye turizminin en gözde beldelerinde lüksün ve kalitenin hakim olduğu modern ve lüks villa projelerini tasarlayarak hayata geçiren firma, Avrupa standartlarındaki en yüksek kaliteyi elit bir stille buluşturuyor.

Finlandiya’lı yatırım ortaklığı ile çağdaş Türk mimarisinin izlerini taşıyan inşaat, gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketi olarak 2005 yılında kurulan firma, müşterilerine tam anlamıyla ‘daha iyi ve daha keyifli’ bir yaşam inşa ediyor.

Seçkin Türk ve yabancı yatırımcıların beklentilerini aşma hedefine odaklanan inşaat şirketi, bulunduğu bölgelerde tasarladığı evlerin doğayla uyum içinde, doğanın içine gizlenmiş bir tasarımla olması konusunda en yüksek özeni gösteriyor.

Akdeniz ve Ege sahillerindeki projelerinin yanı sıra Türkiye’nin büyük şehirlerinde de kaliteli, konforlu ve lüks yerleşim alanları inşa etme hedefinde olan firma, size bir evde arayabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını bir arada sunuyor.

Hadise'nin yaşayacağı villanın detaylı fotogalerisi

Novron Yalıkavak 55

13 villadan oluşan Yalıkavak 55 projesinde villaların tamamı 6+1’lerden oluşuyor. Projede villaların büyüklüğü ise 260 metrekare olarak tasarlanıyor.

Hemen teslim imkanı sunulan Novron Yalıkavak 55 projesinde villalar 2 milyon euro fiyatla satışa sunuluyor.

Krediye uygun durumda olan proje plaja 250 metre ve Yalıkavak Marina’ya 1,5 km mesafede yer alıyor. Proje, Bodrum şehir merkezine ise 18km mesafede konumlanıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında özel araç park yeri, SPA, peyzaj düzenlemesi yapılmış bahçeler, özel yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Novron 55 Yalıkavak projesinde uydu yayını, kablosuz internet, açık alanlarda aydınlatma, ankastre mutfak, jeneratör, sulama sistemi, ısı köprülü panoramik pencereler, ısı pompalı fancoil ısıtma ve soğutma sistemi, yerden ısıtma bulunuyor.

İletişim bilgileri

Adres: Yalıkavak Mah. 48990 Bodrum/Muğla
Telefon: 0533 305 36 98
Web site: http://tr.novron.com/
E-Mail: [email protected]

Emlaknews.com.tr


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler