Güzelevler, Bilkent ve ODTÜ’ye komşu olacak

Genç Marina Yapı İnşaat’ın Ankara Lodumlu’da yapacağı Güzelevler Konut Yapı Kooperatifi, Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ’ye yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Genç Marina Yapı İnşaat, Ankara’da yeni bir kooperatif projesine başlamaya hazırlanıyor.  Çankaya Lodumu Mahallesi, 26054 ada, 42 parselde kayıtlı 43 bin 604 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek olan Güzelevler Konut Yapı Kooperatifi, 6 blokta 499 konuttan oluşacak.

Geniş peyzaj alanları

Binalarım toplam oturum alanı 6 bin 657 metrekare olarak hesaplanan Güzelevler Konut Yapı Kooperatifi projesinde geniş peyzaj alanlarına yer verilecek. Her binaya, daire başına 2 araçlık yer olmak üzere kapalı otoparkların yapılacağı projede ayrıca 50’si engelli otoparkı olmak üzere, 172 araçlık açık otopark da yer alacak.

387 milyon TL’lik proje

Toplam 387 milyon TL’ye mal olması planlanan projede, Bilkent Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne (ODTÜ) yakınlığıyla dikkat çekiyor.  Bilkent Üniversitesi yerleşkesine 103 metre mesafede yer alan Güzelevler Konut Yapı Kooperatifi, ODTÜ Ormanı'na da oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler