Gürkan Şener Peo Yapı’yı aktif hale getirdi

Gürkan Şener 18 Haziran 2018 tarihinde 80 bin TL sermaye ve Zeynep Şener’in yardımı ile Peo Yapı Sanayi ve Ticaret AŞ’yi kurdu.

Gürkan Şener, 80 bin TL’lik sermaye ile Peo Yapı Sanayi’nin yönetim kurulu başkanlığını üstlenirken yardımcılığını da Zeynep Şener yerine getirecek. Şirketin adresi Evliya Çelebi Mahallesi Genç Osman Caddesi No 45/48 Tuzla olarak resmi kayıtlarda yer aldı.

Peo Yapı 18 Haziran 2018 tarihinde yapılan kayıt ve tescil işlemlerinden sonra resmi olarak kurulurken ticari faaliyet olarak yapısal çelik bileşenlerin kurulması işlerine yöneleceğini açıkladı. Buna göre firma; bina, köprü, gezer vinç veya elektrik iletim kulesi gibi diğer yapılar için prefabrik yapısal çelik bileşenlerin kurulması işlerini ifa edecek.

Peo Yapı bunlara ek olarak şu işleri de ifa edecek:

1-Yurt içi ve yurt dışında otomotiv, otomotiv lojistik şirketleri ve tarım alanları için dolu koruma ağı ve sistemleriyle rüzgar kesicileri sistemlerinin tasarımını, imalatını ve montajını yapmak ve yaptırmak.

2-Zirai alanlarda, sera ve sera sistemlerinin tasarımını, imalatını ve montajını yapmak, yaptırmak ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yerine getirmek.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler