Grohe Smart Control’le bambaşka bir duş deneyimi

Grohe SmartControl, duş deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Sadece suyun akış çeşidini değil, doğru sıcaklık derecesi ve su damlalarının çeşidini seçim imkanı veriyor.

Grohe Smart Control duş deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Sadece suyun akış çeşidini değil, doğru sıcaklık derecesi ve su damlalarının çeşidini seçim imkanı veriyor.

Grohe Smart Control duşta sadece suyun akış çeşidini değil, doğru sıcaklık derecesini ve su damlalarının çeşidini seçme imkanı tanıyor. Duş deneyimi hakkında tüm bilinenleri unutmaya davet eden ürün, tek bir düğme dokunuşuyla yapılabilecekleri şöyle sıralıyor:

• Yaz yağmurunu andıran kocaman su damlaları tercih edilebilir.
• Su masaja uygun şekilde ayarlanarak günün yorgunluğunu atılabilir.
• Suyun şiddetli akması için hacmi artırabilir ya da ince bir akış için hacmi azaltılabilir.
• Her su damlası için doğru sıcaklık derecesini seçilebilir.

Hadi o düğmeyi döndürün!

Tercih ettiğiniz duş akışını seçmek için düğmeye basın ve duşun keyfini çıkarın. İster ferahlatıcı GROHE PureRain/Rain O2 akışını, ister başınıza ve omuzlarınıza masaj yapmak için yeni TrioMassage akışını seçin; ya da sadece Power & Soul el duşunu kullanın. Peki ya aynı anda iki farklı akış kullanmak istiyorsanız? Sorun değil, iki düğmeye de basın!

Artık en güzel kısma geldiniz;

Grohe ProGrip kumanda kolunu döndürerek suyun şiddetini artırmak için kolu yukarı doğru, azaltmak içinse aşağı doğru döndürün. Kısaca, suyun şiddetini istediğiniz gibi ayarlayın.
Artık kontrol tamamen sizde. Dahası da var! Ayarlarınızı bir sonraki duşunuzda tekrar kullanmak istiyorsanız kaydedebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler