Greenox’ta teslime özel indirim fırsatı başladı

Greenox Urban Residence projesinde büyük kampanya başladı. Teslime özel yüzde 10 indirime ilave yüzde 10 peşinat indirimiyle daireler sizi bekliyor.

Aycan-Feres İş Ortaklığı tarafından Kağıthane’de inşa edilen Greenox Urban Residence 17 katlı tek blokta 170 konuttan oluşuyor. Büyüklükleri 50 metrekare ile 91 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler yer aldığı proje daireler hemen teslim ediliyor.

Teslime özel kampanya

Teslime özel yüzde 10 indirime ilave yüzde 10 peşinat indirimi başladı. Hemen teslim daire fırsatına sahip proje Türkiye’nin ilk dikey ormanı olma özelliği taşıyor.

Greenox Urban Residence projesinde satılık 1+1 daireler 414.000 TL’den başlayan fiyatlarla, satılık 2+1 daireler 730.800 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Türkiye’nin ilk dikey ormanı olma özelliğini taşıyan Greenox Urban Residence, terasında yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, barbekü alanı, seyir terası, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları; giriş katında resepsiyon, karşılama avlusu, etkileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması gibi sosyalleşme alanları yer alıyor.

LEED Gold adayı

Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED Gold adayı bin proje olarak tasarlanan Greenox Urban Residence’ın yan cephelerindeki 56 ve 53 metre yüksekliğindeki yeşil duvar uygulamaları Avrupa’nın en yüksek dikey yeşil duvarları olma özelliğine sahip. Dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerde ise 900 adet ağaç ve ağaççık bulunan projenin yenilenebilir enerji kullanım oranının yüzde 33, su tasarrufunun yüzde 70’lere varması planlanıyor.

Metro durağına 5 dakika yürüme mesafesinde

Büyükdere Caddesi’ne ve 4. Levent metro durağına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Greenox Urban Residence, araba ile FSM Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 dakika, Beşiktaş İskelesi’ne ise 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Çeliktepe Mah. Üsküp Sok. Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 528 90 00
Web site: http://www.greenox.com.tr/
E-Mail: aycan@aycangroup.com


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler