Göztepe Park’ta teslime geri sayım

Agro Artı ve Akbulut Serhat İnşaat tarafından inşa edilen Göztepe Park projesinde teslimler önümüzdeki ay yapılacak. Fiyatlar 765 bin TL’den başlıyor.

2017'de teslim konut projesi arayanlar için alternatif oluşturan Göztepe Park projesi İstanbul Kadıköy'de, Merdivenköy Mahallesi'nde inşa edildi. Projeden ev alanlar önümüzdeki ay taşınabilecek.

Agro Artı İnşaat ve Akbulut Serhat İnşaat tarafından iki blok halinde inşa edilen Göztepepark'ta 116 daire yer alıyor. Projede tüm daireler iki oda ve bir salondan meydana geliyor. Konutların alanları 100 metrekareden oluşuyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 14 bin 635 metrekareyi buluyor. Teslim tarihi Kasım 2017 olarak açıklanan projede ayrıca 120 metrekarelik de ticari alan bulunuyor.

Göztepe Park

Kadıköy konut projeleri arasında bulunan Göztepe Park fiyatları 765 bin TL'den başlıyor ve 825 bin TL'ye kadar yükseliyor. Minibüs ve otobüs yolu üzerinde yer alan proje metroya, E-5'e 5 dakika, Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi'ne 12 dakika, Optimum AVM ve Palladium AVM'ye 5 dakika, Palladium AVM'ye 9 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 35 dakika, Pendik Marina'ya 25 dakika mesafede yer alıyor. Kadıköy'de satılık ev arayanlar için alternatif oluşturan projede açık ve kapalı otoparklar, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, peyzaj alanı bulunuyor.

Merdivenköy'de emlak piyasası nasıl?

İstanbul Göztepe'ye bağlı Merdivenköy Mahallesi'nde Hürriyet Emlak Endeksi'ne göre satılık konut fiyatlarının metrekare bazında ortalaması 6 bin 346 TL. Mahallede son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde 6 oranında artış gösterdi. Kiralık konut fiyatları ise yüzde 8 oranında artışla metrekare bazında 18 TL oldu. Merdivenköy'de konutların amortisman süresi ise 29 sene.

Kadıköy geneline bakacak olursak; metrekare satış fiyatlarının son bir yılda yüzde 1 oranında düşerek 8 bin 125 olduğunu görüyoruz. Kiralık konutlarda ise Kadıköy'de ortalama fiyat yüzde 9 düştü, ortalama metrekare fiyatı 23 TL oldu. Kadıköy'de konutların amortisman süresi ortalama 30 sene.

Göztepe Park İletişim

Adres: Merdivenköy Mah. Ressam Salih Ermez Cad. Ortabahar Sok. 34732 Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0534 963 64 32 - 0532 612 15 92
Web site: http://www.goztepeparksitesi.com/
E-Mail: serhat@akbulutinsaat.comtr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler