GOP Plevne’de satılık evlerin metrekaresi 5 bin TL

İstanbul’un konut projeleri arasına bir yenisi daha katıldı. GOP Plevne! Projenin temeli atıldı, ön talep toplanıyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi son yıllarda Gaziosmanpaşa'nın daha modern ve konforlu bir hale gelebilmesi için kentsel dönüşüm kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Mevlana Mahallesi'nde hayata geçecek GOP Plevne için de çalışmalar başladı. 29 Mart 2017 tarihinde temeli atılan ve 400 konuttan meydana gelen projede ön talep dönemi heyecanı yaşanıyor.

GOP Pelevne projesinin temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla atıldı. Proje, By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığında inşa edilecek. Temel atma törenine; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, GOP Plevne Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır, Reyhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve ilçe kamu kurum yetkilileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

GOP Plevne'de metrekaresi 5 bin TL

GOP Plevne'ne ön talep dönemi metrekare fiyatı 5 bin liradan başlıyor. GOP Plevne satılık ev tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak çeşitlendirilmiş. Toplam 4 adet daire tipi bulunuyor. Alıcılar, 67 ile 204 metrekare arasında değişen büyüklüklerde evlere sahip olabiliyor. GOP Plevne'de ayrıca satılık mağazalar da yer alıyor. Toplam 16 mağaza var. Metrekareleri 35 ile 477 arasında. Öte yandan 66 adet satılık ofis de mevcut. Ofislerin büyüklükleri ise 35 ile 160 metrekare arasında.

GOP Plevne'den metro geçecek

GOP Plevne ulaşım açısından da avantajlı konumda yer alıyor. TEM Otoyoluna giriş çıkışın yer aldığı projede ayrıca, 2018 de açılması planlanan Kabataş, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Mahmutbey ve Havalimanı bağlantılı Metro istasyonu da yer alacak.

GOP Plevne Evleri'nde tam bin 200 metrekarelik alan sosyal donatılara ayrılmış durumda. GOP Plevne Konutları'nda kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna, sosyal tesis ve 900 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Mevlana Mahallesi'nde başlatılan kentsel dönüşüm bölgesinde; 6 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip 30 derslikli ilköğretim okulu, 3 bin metrekare kapalı alana sahip 1500 kişi kapasiteli bir cami ve yaklaşık 8 bin metrekare olarak planlanan yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunacak.

GOP Plevne teslim tarihi Nisan 2019. 72 bin metrekare arsa alanı olan projenin satış ofisi Mevlana Mahallesi, İbrahim Hayırlıoğlu Caddesi, Gaziosmanpaşa adresinde bulunuyor.

GOP Plevne iletişim bilgileri:

212 581 44 44
www.byoktayoz.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler