Gökorman Sinpaş’ta 60 ay sıfır faizle!

Gökorman Sinpaş projesi İstanbul Ümraniye’de inşa edilecek. Satışa sunulan projede konutlar 60 ay vade farksız taksit imkanıyla satılıyor.

Gökorman Sinpaş projesi Sinpaş GYO tarafından İstanbul Ümraniye'de inşa ediliyor. Satışa sunulan projede 420 konut bulunuyor. 11 bin 200 metrekare alana kurulan projede iki blok yer alıyor.

Sinpaş Gökorman'da konut tipleri stüdyo, bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor. Konutların alanları 48 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Gökorman Sinpaş teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak açıklandı.

Projede stüdyo dairelerin alanları 48 ile 57 metrekare arasında, 1+1 dairelerin alanları 75 ile 88 metrekare arasında, 2+1 dairelerin alanları 104 ile 140 metrekare arasında, 3+1 dairelerin alanları 135 ile 190 metrekare arasında, 4+1 dairelerin alanları ise 181 ile 204 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Gökorman

Maksimum fiyat 1 milyon 665 bin TL!

Gökorman Sinpaş fiyatları 359 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 665 bin TL'ye kadar yükseliyor. Lansmana özel yüzde 10 indirim avantajıyla satışa sunulan projede yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Gökyüzü ve orman manzarasını aynı anda sunan Gökorman projesinde spor merkezi, spa, sauna, buhar odası ve kapalı havuz bulunuyor. Gökorman’da oyun alanları çocuğunuzun rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluğunu yaşaması için özel olarak tasarlandı. Özel günler ve gösteriler için çocuklara özel olarak tasarlanan Orman Parkı‘nda çocuğunuz doğayla iç içe büyüyecek. Doğanın hemen yanı başında oynayan çocuğunuzun sağlıklı gelişimine tanıklık edeceksiniz.

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında inşa edilen projede köprü ve otoyol bağlantı yolları epey yakın konumda bulunuyor. Anadolu yakası konut projelerine alternatif olan proje Çekmeköy ormanının tam karşısında yer alıyor. Ataşehir'e 10 dakika mesafedeki proje aynı zamanda metroya yürüme mesafesiyle de avantaj sağlıyor. Projenin IKEA'ya mesafesi ise 4 dakika.

Gökorman Sinpaş İletişim

Adres: Aşağı Dudullu Mah. Temaşa Sk. No:17 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 444 1 440
Web site: http://www.sinpasgokorman.com
E-Mail: info@sinpasgyo.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler